Діаманти у шкарпетці: в аеропорту Варшави затримали українку з контрабандою на 8,7 млн грн

У варшавському аеропорту затримали українку, у якої знайшли коштовне каміння. Серед нього були й діаманти. Вартість контрабанди сягає понад 8,7 мільйона гривень.

Працівники податкового управління Польщі також знайшли в українки сертифікати на рубіни та смарагди, передає 24 Канал. Усю контрабанду в жінки вилучили.

Коштовності у шкарпетках та коробках від косметики

Співробітники Держаудитслужби Польщі направили пасажирку з України на перевірку під час проходження митного контролю. Серед її речей знайшли коштовне контрабандне каміння, більшість з якого — діаманти.Також інспектори виявили сертифікати на діаманти та інше каміння – рубіни та смарагди.

Громадянка України стверджувала, що була в Дубаї, щоб отримати важливі документи. У її багажі знайшли дорогоцінні камені. Вони були заховані в шкарпетці та в коробках від косметичних аксесуарів, – мовиться у повідомленні відомства.

Вага всіх каменів – понад 138 каратів. Мазовецька податкова адміністрація конфіскувала контрабандний товар в українки.

Зауважимо, що вартість вилученого дорогоцінного каміння оцінюють в понад 950 тисяч злотих, це приблизно 8,7 мільйона гривень. Якби каміння було виставлено на продаж, збитки державного бюджету склали б понад 200 тисяч злотих.

Справою займається Мазовецьке митно-податкове управління у Варшаві. Мандрівницю можуть оштрафувати.

Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини