“До параду дофарбують”: на Хрещатику помітили танк, закамуфльований скотчем (фото)

Один із танків, які беруть участь у репетиції параду до Дня Незалежності, не встигли дофарбувати, і камуфляж зробили за допомогою малярної стрічки.

У Києві пильні громадяни, які спостерігали за репетицією військового параду до Дня Незалежності, помітили танк, на який піксельний камуфляж був нанесений не фарбою, а малярською стрічкою, передає Сьогодні.Відповідні фото швидко поширюються соцмережами.

“Це правда. На парад випустили танк, закамуфльований піксельної малярною стрічкою”, – написав один із користувачів Twitter.

Водночас інші користувачі вважають, що поки що рано говорити про “зраду”, оскільки в середу була тільки репетиція параду і до 24 серпня ще достатньо часу, щоб нанести нормальний камуфляж.

“Ну давайте так, не на парад, а на репетицію. Башта вже в порядку, решту до параду дофарбують. А те, що все робиться в останній момент, – це так”, – з’явився коментар під дописом про неправильний танк.

Тим часом офіцер Збройних сил Анатолій Штефан пожартував, що тепер російським пропагандистським ЗМІ буде що повідомити завтра в новинах – мовляв, вони за звичкою “знайдуть” у пікселях на танку cвacтикy.