«До ср@ки ці звичайні маски. Це бутафорія, не більше» – продавець медобладнання вразив заявою

Продавець медобладнання, бізнесмен Олексій Давиденко ошелешив своєю заявою про захисні маски. Як стверджує чоловік, традиційні блакитні маски, які зазвичай продають в аптеках, не захищають, а є швидше бутафорією. Про це він написав у своєму Facebook. Давиденко також пише, що сам виробник цих масок зізнався у тому, що вони ні від чого не захищають, оскільки не мають спеціальної мембрани.

“В ср@ку ці звичайні маски.
Дочитайте цей текст до кінця, щоб зрозуміти чому їх не треба купувати.
Сьогодні був на зустрічі великого медичного бізнесу з прем’єр-міністром України щодо ситуації зі засобами захисту, їх наявністю і цінами.Під час зустрічі єдиний виробник масок в Україні чесно зізнався всім, що 99% звичайних (таких блакитних) тришарових прямокутних масок продаються зараз в Україні ні від чого не захистять.
Це бутафорія – не більше.
Чому?

Тому що тришарова маска даного виду і міжнародного стандарту повинна всередині обов’язково мати спеціальну мембрану, яка власне і зупиняє 95% мікробів.
Дані мембрани в Україні ніхто взагалі не виробляє, сировини цього немає – а імпортна мембрана закінчилася і її немає. Від слова – взагалі.
Таким чином більшість масок, які зараз намагаються виробляти і продавати за ціною алмазів – це звичайний шматок матеріалу, який зовсім ні від чого ВЗАГАЛІ не захищає крім зовнішнього вигляду.
Іншими словами – це самообман.

І тут є дуже важлива деталь.
Враховуючи, що здорові люди бояться заразитися вірусом, а маска без мембрани нічим не захищає – то навіщо взагалі її одягати.
Навіщо її купувати?
Навіщо давати спекулянтам на вас наживатися?
900. 1200. 1500. 2000

Чи не важлива ціна цієї коробки масок – якщо вона не захищає.
Захисні маски респіраторного типу допоможуть краще, але якщо ви утримаєтесь від відвідування публічних місць і будете постійно дезінфікувати і захищати руки – це буде значно краще і ефективніше.

А всім баригам хто зараз поспіхом закупив пакувальні верстати і намагається без реєстраційних документів, без мембрани і без дотримання стандартів захисту виробляти серветки на гумках видаючи їх за захисні тришарові маски хочу сказати – вам це обов’язково повернеться і ви будете не раді.

Томущо ви точно знаєте, що не тільки заробляєте шалені гроші на незнанні людей і біді, яка до нас прийшла, а й піддаєте життя здорових людей небезпеки.
Оскільки надягаючи маску вони виходять в громадські місця, магазини, зупинки, лікарні і вважають, що захищені – а насправді ні.

Важлива деталь.
На нараді в Кабміні був присутнім прем’єр-міністр України, весь світ українського медичного бізнесу, членів Уряду та співробітники Апарату Кабміну – АЛЕ ніхто, чуєте, ніхто з більш ніж 40 чиновників, експертів і фахівців не прийшов на нараду в масці.
Ось за руки ніхто не вітався.
Власники бізнесу багато хто був в разових рукавичках – а ось в масках нікого.

Висновок.
Не витрачайте сили і гроші на пошуки звичайних масок – це развод.”

В жопу эти обычные маски.Дочитайте этот текст до конца, чтобы понять почему их не надо покупать.Сегодня был на…

Gepostet von Алексей Давиденко am Montag, 16. März 2020

Редакція може не поділяти тексти та(або) погляди авторів і не несе відповідальність за їхні матеріали. Також редакція не несе відповідальності за коментарі, які розміщені в соціальних мережах під інформаційними матеріалами редакції.