Допрацьовувати будуть ЗСУ: сильному вітру в Криму майже вдалось здути пропагандистку

У Криму вирував справжній буревій, внаслідок чого падали деревами, зупинявся транспорт і руйнувань зазнавали будівлі. Також вітром здувало пропагандистку місцевого телеканалу, який створили російські окупанти.

Зазначимо, що працює псевдожурналістка на каналі “Крим 24”, звати її Анна Цапаєва. Про “прикрість”, яка трапилась з “ведучою” просто-таки під час телевізійної трансляції, інформує 24 Канал.

Сильний вітер майже здув пропагандистку

Навіть погода не рада російським загарбникам в Криму, тому хоче їх видворити звідти. Однак, якби вітер не намагався здути пропагандистку Цапаєву, – вона все одно залишилась на півострові.Вочевидь, почату буревієм “справу” завершуватимуть невдовзі Сили оборони України. Власне, немає сумнівів, що в недалекій перспективі від росіян не залишиться ні сліду в Криму. Їх як вітром звідти здує, коли ЗСУ ступлять на півострів.

Як інформують місцеві пропагандистські помийки, того вечора Цапаєва працювала саме в Євпаторії, що на західному узбережжі Кримського півострова. На зйомку вона виїхала з водієм та оператором.

Цапаєва уже встигала дати невелике інтерв’ю місцевому також пропагандистському “ЗМІ”. У ньому вона заявила: привикла до того, що її відправляють висвітлювати всілякі “апокаліпсиси”.

У такому разі їй варто було б переїхати в Росію та там працювати на постійній основі, адже це, як відомо, найбільш апокаліптична країна у світі. Ба більше, псевдожурналістка зазначила: знала, що стане “ходячим мемом”. Тобто їй подобається бути клоунесою.

Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини