Про пояснення подружньої зради

Дружина повернулася додому раніше і побачила чоловіка в ліжку з вельми привабливою молодою особою. І була настільки вражена побаченим, що спочатку розплакалась, а потім закричала на чоловіка:
– Ах ти, невдячна свиня! Як ти посмів вчинити так зі мною, вірною дружиною і матір’ю твоїх дітей! Все, я йду! І негайно вимагаю розлучення.
Чоловік вислухав її і відповів:
– Почекай хвилинку і я поясню тобі, що сталося.
– Гаразд, давай, викручуйся, тільки май на увазі, це останнє, що я готова почути від тебе.
Підбадьорений наданою йому можливістю, чоловік почав виправдовуватись:
– Коли я збирався сідати в машину, щоб їхати додому, ця жінка попросила мене підвезти її. Вона виглядала такою беззахисною і нещасною, що я пошкодував її і посадив у машину. По дорозі я звернув увагу, яка вона худа, брудна і погано одягнена. До того ж, як вона сказала, вже три дні нічого не їла.
Із співчуття я привіз її до нас і напоїв гарячим шоколадом, від якого ти відмовилася з тієї причини, що від солодкого товстієш. А ця бідолашна випила все одним ковтком.
Вона була брудна, і я запропонував їй скористатись ванною.
Поки вона милася, я побачив, що її одяг в дірках і викинув його на смітник.
Далі я подумав, у що б її одягнути, і дав їй модні джинси, які ти не одягала чотири роки, посилаючись на те, що вони для тебе затісні. Також віддав їй спідню білизну, яку подарував тобі на річницю нашого весілля, і яку ти відмовилася носити, зіславшись на мій поганий смак. Ще я знайшов для неї спокусливу блузку, різдвяний подарунок моєї сестри тобі, яку ти навмисне не носила, аби насолити їй.
Нарешті, я віддав цій жінці пару твоїх туфель, які ти придбала в дорогому бутіку і жодного разу не взула, тому що на роботі у когось були такі самі.
Чоловік перевів подих і продовжував:
– Жінка була така вдячна мені за розуміння і турботу, що, коли я проводжав її до дверей, вона обернулася до мене зі сльозами на очах і спитала:
– Скажіть, будь ласка, а у Вас є що-небудь ще, чим не користується ваша дружина?

Оповів: Юрій Шалигін