Дружини мобілізованих росіян вийшли на перший мітинг у Москві, – розвідка Британії

У британській розвідці розповіли, що у дружини мобілізованих росіян провели, мабуть, першу публічну вуличну акцію протесту після вторгнення їхньої держави в Україну. Цей мітинг відбувся 7 листопада у Москві.

У британському відомстві наголосили, що протестувальники зібралися на центральній Театральній площі в столиці країни-агресорки й розгорнули транспаранти. Дружини вимагали відвести своїх чоловіків з передової, – пише 24 канал

Росіянки вийшли на перший мітинг проти мобілізації

У розвідці Великої Британії наголосили, що з лютого 2022 року в соцмережах щоденно з’являються відео російських дружин і матерів, які звертаються в Інтернеті з протестом проти умов служби своїх близьких.Однак, за словами відомства, драконівське законодавство Росії досі не дозволяло родичам військових об’єднатися протидії путінському режиму, як це робили солдатські матері під час Афганської війни у 1980-х роках.

Поліція за лічені хвилини розігнала акцію протесту на Театральній площі. Проте миттєва вимога протестувальників примітна,
– сказали у розвідці.

Там наголосили, що дружини російських мобілізованих, очевидно, не захотіли терпіти необмежену тривалість бойового розгортання особового складу без ротації. Так, росіянки все частіше продовження мобілізації як нежиттєздатність російської армії.

Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини