Двірник із Херсона Ігор Євтушенко став чемпіоном світу з джиу-джитсу

49-річний спортсмен втілив свою мрію та здобув перемогу на чемпіонаті світу з джиу-джитсу в Абу-Дабі.

Український спортсмен Ігор Євтушенко виграв золоту медаль на чемпіонаті світу джиу-джитсу, що відбувся в Об’єднаних Арабських Еміратах, передає Фокус.

49-річний чоловік, який працює двірником у школі, став найсильнішим у своїй категорії, про що розповів на своїй сторінці у Facebook. Євтушенко опублікував фотографію із золотою медаллю.

Ігор Євтушенко виступав у категорії “Майстер 4” (69 кг). У фіналі він переміг представника Азербайджану Азада Джафарзаде.

Але це не єдина медаль українців на турнірі. У категорії до 120 кг перемогу святкував Євген Касьяненко, який переміг іранця Бехзада Рашиді Гаді, а в категорії до 77 кг бронзову медаль завоював Валерій Пахай.

Зазначимо, що подати заявку на чемпіонат світу з бразильського джиу-джитсу міг кожен охочий: було достатньо заповнити форму і приїхати на змагання. Поїздка вимагала фінансових витрат, тому Ігор Євтушенко збирав гроші за допомогою соціальних мереж. Необхідну суму завдяки небайдужим українцям чоловік накопичив за дві доби.