Дизайнер вирішив повертати зірок в молодість за допомогою фотошопу

Голландський графічний дизайнер Ард Гелінк (Ard Gelinck) робить подорож у часі можливим. Принаймні для знаменитостей. Гелінк створює фотомонтажі відомих людей так, ніби вони тусуються зі своїми молодими версіями.

Мет Леблан

“Близько 5 років тому я редагував фотографії для багатьох голландських знаменитостей, і у мене це виходило успішно, тому я почав працювати з фотографіями іноземних знаменитостей. Першою була Мадонна, і вона навіть розмістила моє зображення у своєму Instagram “, – пише Газета.юа.Королева поп-музики, однак, не єдина знаменитість, яка публічно захопилася його роботою. Роб Лоу, Тіна Тернер, Джейсон Прістлі, Сильвестр Сталлоне, Роббі Вільямс, Майкл Дуглас і багато інших також дали йому схвалення.

“Коли я думаю про це, список вражає”, – каже Гелінк. Коли майстер фотошопу створює знімки, він часто намагається зробити так, щоб об’єкт і його інша особистість обіймали один одного, або хоча б рука одного була на плечі іншого. Фактична поза залежить від багатьох речей. Я намагаюся знайти таку, де вони стоять поруч один з одним “, – говорить він.

Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини