Фанати обрали найкращого Джеймса Бонда усіх часів, і це не Деніел Крейг

Перший Джеймс Бонд залишається для публіки найулюбленішим.

Понад 14 тис людей взяли участь в голосуванні Radio Times за кращого екранного Джеймса Бонда. Почесним званням фанати нагородили Шона Коннері, який знявся в перших п’яти фільмах про секретного агента 007, – пише apostrophe.Шон КоннеріФото: Wikipedia

У першому раунді голосування Коннері нокаутував чинного Бонда Деніела Крейга, набравши 56% голосів у порівнянні з 43% Крейга. У другому раунді Пірс Броснан виграв у Джорджа Лезенбі з результатом 76% проти 24% відповідно. Переможцем третього раунду виявився Тімоті Далтон, який набрав 49% проти 41% Роджера Мура. Таким чином у фіналі Шон Коннері зустрівся з Далтоном і Броснаном, набравши 44% проти їх 32% і 23%.

Шон Коннері п’ять разів грав Бонда в офіційній серії фільмів – “Доктор Ноу” (1962), “З Росії з любов’ю” (1963), “Голдфінгер” (1964), “Кульова блискавка” (1965) і “Живеш тільки двічі” ( 1967). У 1983 році актор погодився зіграти персонажа ще раз в неофіційній екранізації Яна Флемінга “Ніколи не говори ніколи”.

Читачі Radio Times також недавно проголосували за те, кого вони хочуть бачити новим Бондом після того, як Деніел Крейг піде після відкладеного через епідемію коронавірусу фільму “007: Не час помирати”. Перемогу здобув актор серіалу “Іноземка” Сем Хьюен, набравши майже 30% голосів. Також до п’ятірки кращих увійшли Том Харді (14%), Генрі Кавілл (11%), Ідріс Ельба (10%) і Том Хіддлстон (5%).

Сем ХьюенФото: Wikipedia

  • Деніел Крейг пожартував над образом Джеймса Бонда в смішному рекламному ролику. Мартіні з горілкою він проміняв на пиво.
  • Холлі Беррі розповіла, як Пірс Броснан врятував її від удушення на зйомках “Бонда”. Актриса зі сміхом згадує, як спроба “спокусити” партнера по фільму ледь не закінчилася для неї халепою.