“Гарний початок”: Зеленський привітав Дар’ю Білодід, яка завоювала першу для України медаль на Олімпійських іграх

Президент зазначив, що нагорода покладе гарний початок успіхам українських олімпійців на змаганнях.

Президент України Володимир Зеленський привітав 20-річну дзюдоїстку Дар’ю Білодід, яка стала бронзовою призеркою на Олімпійських іграх в Токіо, передає ТСН.

Про це він написав на своїй сторінці в Twitter.

“Вірю, що ця нагорода покладе гарний початок успіхам українських олімпійців на змаганнях! Пишаємося наполегливістю Дар’ї! Твоє олімпійське золото ще попереду!”, – наголосив президент України.

Нагадаємо, українська дзюдоїстка Дар’я Білодід стала бронзовою призеркою Олімпійських ігор-2020 та принесла Україні першу медаль. Наша спортсменка перемогла в поєдинку за 3-тє місце, де її суперницею була 30-річна Шира Рішоні з Ізраїлю. Вона перемогла іппоном в кінці сутички. Білодід виступала у ваговій категорії до 48 кг.