Георгіївська стрічка не врятувала. Канадець “послав” російського гонщика

Канадський пілот команди Формули-1 Aston Martin Ленс Стролла показав непристойний жест на адресу російського гонщика команди Haas Микити Мазепіна під час кваліфікації на Гран-прі Іспанії.

Відео опублікував канал F1WOW в YouTube, – пише Газета.юа.

Стролла показав Мазепіну середній палець в той момент, коли обганяв його. Під час кваліфікаційного заїзду росіянин утрапив в скандал, оскільки заблокував пілота McLaren Ландо Норріса. За це Мазепін отримав один штрафний бал.

Переможцем Гран-прі Іспанії став діючий чемпіон світу Льюїс Гемілтон, а Мазепін посів передостаннє, 19-е місце.

22-річний Мазепін у минулому сезоні виступав у Формулі-2 і посів п’яте місце в чемпіонаті. У Haas йому вдалося потрапити завдяки тому, що спонсором команди стала російська компанія “Уралкалій”, власником якої є батько гонщика бізнесмен Дмитро Мазепін.