Годинник Путіна на відео з його голосуванням на виборах до Держдуми показував 10 вересня, хоча голосування стартувало 17-го

Російський президент Володимир Путін заявив, що проголосував на виборах до Держдуми 17 вересня дистанційно. Однак кілька російських ЗМІ виявили невідповідності з офіційним повідомленням про голосування Путіна.

На сайті Кремля повідомлення про участь Путіна у виборах з’явилося 17 вересня. У ньому йшлося про те, що оскільки Путін самоізолювався, то він голосував онлайн, – пише інтернет-видання “Гордон“.Новину супроводжувало відео з тим, як російський президент голосує. Однак журналісти “Настоящего времени” звернули увагу на годинник на руці Путіна.

Його годинник, окрім часу, показував дату. І в опублікованому відео він показав 10 вересня – за тиждень до старту голосування.

Журналісти також додали, що годинник відстає на сім днів і на інших офіційних заходах.

Окрім того, видання “Медуза” зазначає, що для голосування онлайн потрібно мати мобільний телефон із російською сім-карткою. Коли виборець реєструється у системі для голосування, на його телефон надходить пароль для підтвердження участі в голосуванні.

Однак сам Путін неодноразово говорив, що не користується мобільним телефоном. Востаннє публічно він сказав про це два тижні тому, 3 вересня 2021 року.

Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини