Гонщики-рекордсмени: на Київщині водій за тиждень порушив швидкісний режим 35 разів

У Патрульній поліції України щотижня розповідають про найбільших порушників швидкісного режиму, яких вловили камери автофіксації порушень. Так, один з водіїв зміг перевищити встановлену швидкість 35 разів за тиждень.

Про Антирекорди порушень швидкісного режиму за минулий тиждень з 27 липня до 2 серпня розповіла пресслужба Патрульної поліції України на своїй фейсбук-сторінці, передає 24 канал.

Найбільшою швидкість була в автомобілів:Ауді А4, з номерами BH444*** – 218 кілометрів на годину на автодорозі М03 Київ – Харків – Довжанський, де дозволена швидкість – 110 кілометрів на годину.

Найбільшою швидкість була в автомобілів:

Ауді А4, з номерами BH444*** – 218 кілометрів на годину на автодорозі М03 Київ – Харків – Довжанський, де дозволена швидкість – 110 кілометрів на годину.

Перший місяць роботи камер автофіксації порушень: підсумки

  • За місяць роботи системи автоматичної фіксації порушень ПДР винесли 398 тисяч 410 постанов про адмінправопорушення.
  • Всього за 30 днів роботи системи на рахунки державного казначейства надійшли 31 мільйон 908 тисяч 746 гривень.
  • Частина цих грошей піде на оплату послуг з доставки повідомлень Укрпоштою та на оплату друку постанов і правопорушень ЦПК “Україна”.
  • Гроші, що залишилися будуть зараховані в бюджет і спрямовані на поліпшення дорожньої інфраструктури та підвищення безпеки дорожнього руху.