Українська співачка, представниця РФ на “Євробаченні 2009” Анастасія Приходько висловилася проти вступу України в Євросоюз. Вона шаблонно зібрала усі негативні аспекти, які є індивідуальністю певних країн, і приписала їх майбутній Україні у складі коаліції.
Зокрема, артистка обурилася відсутністю проведеного референдуму щодо бажання людей бути частиною ЄС, – пише OBOZ.UA.
Співачка переймається за ринок праці, який нібито увесь заполонять жителі заходу та центру Європи, розрахунки нібито в євровому еквіваленті, зачинені магазини у вихідні та багато інших аспектів. Анастасія Приходько поділилася своєю думкою в TikTok.
“Я проти того, щоб бути в Європейському Союзі. Поясню, чому: усі ці яхти-заводи-параходи, які будувалися в Європейському Союзі, вони почнуть будуватися у нас. Стосовно цього люди почнуть приїздити, їхні фахівці, які розуміються на цьому обладнанні й будуть працювати в нас. А де будемо працювати ми?” – поставила риторичне питання співачка.
За цією ж логікою, будь-яка країна після приєднання до Європейського Союзу мала б проблеми з ринком праці, а закордонні працівники витіснили б своїх громадян. Причому мало б це стосуватися усіх сфер послуг.
Приходько додала, що не бажає високих комунальних тарифів, як в Європі, однак вона упустила той факт, що для їх розрахунку беруть до уваги різні аспекти: від вартості імпорту до обслуговування електропідстанцій, тому ціни у кожній країні різняться.
Вона також зачепила питання величезний черг в лікарні, хоча в Україні система запису до лікаря набагато спрощена і прирівнювати її до європейської немає потреби.
“Я не хочу таких лікарень, які є в Європейському Союзі, бо я хочу потрапити до лікаря тоді, коли я хочу, а не чекати тижнями в черзі, щоб мені просто дали рецепт, і я сходила купила собі “Анальгін”, – продовжила артистка.
Приходько змішала бюрократичні питання Німеччини, сієсту в Іспанії та інші нюанси різних країн і подала їх під соусом проблеми усього ЄС, а не особливості конкретної держави. Наприклад, щоб уникнути завеликої кількості документів, які ще й, до слова, надсилають фізичними листами додому, українці створили “Дію”, яка значно спрощує вирішення бюрократичних питань. Зокрема, артистка упустила той факт, що Польща, Болгарія, Чехія, Данія, Угорщина, Румунія і Швеція мають в обігу власну валюту, а не євро. Тому цілком реально, що після вступу в ЄС Україна надалі користуватиметься гривнями.
“Я не хочу такої бюрократичної історії на кшталт того, що відбувається в Німеччині, що отакі талмуди паперів з собою носять. І жити за паперами. І якщо твої сусіди побачать, що ти притискаєш сміття в сміттєвому баці, тобі випишуть штраф 500 євро. Я не хочу цього. Я не хочу євро взагалі, мене дуже влаштовує моя гривня. І я не хочу сієсти. Я не хочу, щоб посеред білого дня, коли я хочу купити щось в магазині, він був зачинений на 2-3 години. Це когось взагалі цікавить? Ну, я проти”, – заявила вона.
Співачка пригадала слова першої леді Олени Зеленської щодо бажання вступити в ЄС і відвойовування окупованих територій “заради європейських цінностей”.
“Я воюю не за європейські цінності. Я вам хочу сказати, що війна зараз всюди. Вона йде по всій країні. Не тільки розуміння того, що танки, гармати й нуль. Ще є війна, яка йде в інтернеті. Це також потужна цифрова війна. Війна – те, що відбувається зі світлом і з водою, це також війна. Тарифи – це війна. Люди, які залишилися в Україні, кожен воює. Немає людини, яка не воює. Коли ми залишаємося і проходимо цей дуже складний шлях без води, без світла, в таку спеку, ми намагаємося ще працювати, і ми просто не залишаємо своєї ділянки, будь-то будинок, будь-то квартира. Але це те, що ми приватизували, те, що ми купили – це наша маленька земля. І ми залишаємося на ній, але ми проходимо такий важкий, дуже тяжкий шлях”, – резюмувала Анастасія Приходько.
У коментарях чимало українців її підтримали й, ідентично до російської методички, заявили, що Україні найкраще бути самостійною країною, і не пристати ані на бік Європейського Союзу, ані на бік РФ. “Нам потрібен хороший господар в країні”, – висловили підписники Приходько своє бажання бути країною з диктаторським режимом, ідентичним до того, що творить очільник Росії Володимир Путін.
Для декого люди, які загинули на Майдані Незалежності під час Революції Гідності – “кучка наркоманів”, а, хтось нібито вважає, що, якби Україна у 2021 році відмовилася від бажання вступити в НАТО, то й “війни не було”. Хоча війна, яку розв’язала РФ, почалася ще у 2014 році й на той час тривала, а чомусь люди цей момент упускають.
Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини