Як наколядувати більше грошей – поради маркетолога

Юні підприємці з нетерпінням чекають цих днів. Маркетолог Lviv.com склав кілька порад, які допоможуть колядникам підняти конверсії і розвинути свій різдвяний бізнес.

Візьміть з собою на коляду міні платіжний термінал

Міні-термінал – це пристрій для зчитування платіжних карток, який можна підключити до смартфону або планшета на базі Apple iOS чи Android, а також до персонального комп’ютера. В часи коли готівка виходить з моди ви отримуєте серйозну конкурентну перевагу перед конкуруючими “вертепами”

Отримуйте заявки на шоу онлайн

Запишіть коротке відео – тізер вашого шоу. Запустіть Facebook Ads таргетовано на територію де ваш вертеп планує працювати (пропоную таргетувати ваше відео на аудиторію жінок 35+).

Ведіть їх на попередньо сконструйований landing page, де коротко опишіть переваги вашого вертепу, наприклад, “ 23 унікальних персонажі, дизайнерські костюми, живий музичний супровід і т.д.” Не забудьте додати call-to-action: “Хочете, щоб ваше Різдво стало незабутнім? Пишіть прямо зараз, залишилось всього три вільних години!”. Також варто зробити форму заявок, щоб потенційні leads могли замовити вас до себе додому, вечірку, корпоратив.

C_1SKcIXoAAUmYs.jpg (1200×686)

Започаткуйте веб-коляду

Один раз записавши якісне відео вашого виступу, ваш вертеп може отримувати дохід, як це часто роблять інфобізнесмени. Ви можете продавати запис прямо з лендінгу за вигідною ціною. Або ж запускати онлайн – трансляції по прикладу веб-семінарів та тільки з колядою.

Відкрийте YouTube канал

Якщо не хочете працювати за схемою веб-семінарів є інший варіант. Монетизація відео YouTube також допомагає заробити трохи копійок для вашого розвитку. А якщо піти шляхом нативного product placement і ваші персонажі, наприклад Три царі зі сходу приносять дари від бренду Х, то можна підняти набагато вищі суми.

Проводьте A/B тести ваших Сall-to-action

Саме таким чином ви можете помітити “Що я маленький хлопчик…” працює гірше ніж “Коляд, коляд, колядниця, добра з медом паляниця”. Страйтесь персоналізовувати ваші віршики застосовуючи конкретні звертання це може значно збільшити конверсію в грошовому еквіваленті.

P.S. Вертепу, що реалізує дані поради готові розробити безкоштовний партнерський матеріал, що на “Коляду 2019” підійме вашу конверсію, ще в кілька разів.

P.S.S. Якщо ти юзаєш якісь лайфхаки, поділись ними в коментах. Дякую, бро!

Comments

comments