Як подорожувати по світу майже безкоштовно

Не можете уявити своє життя без подорожей? В такому випадку вам знадобиться список організацій та ресурсів, з допомогою яких можна відвідувати нові країни, не витрачаючи на це всі свої гроші.

Ось список основних сервісів, які надають можливість приймати участь в різних заходах і проектах в різних країнах світу, включаючи волонтерство, навчальні програми та допомогу місцевим жителям за нічліг і їжу.

Help Exchange

На цьому ресурсі місцеві жителі з різних країн світу запрошують до себе мандрівників, готових допомогти їм по господарству або в дрібному бізнесі в обмін на безкоштовне житло, їжу, іноді екскурсії або навіть заняття йогою. Відмінний спосіб не тільки відвідати нове місце, а й вивчити місцеву культуру. Просто виберіть той тип робіт, який підходить саме вам, і контактуйте з господарем. Наприклад, можна долучитися до італійського фермерства, витрачаючи на це всього лише дві години часу на день.

WWOOF 

Тут ви можете знайти оголошення місцевих жителів у різних країнах світу, які займаються  фермерством і потребують безкоштовної робочої сили. Ще один спосіб подорожувати, працюючи за нічліг та їжу.

Sudan Volunteer Programme

Благодійна організація з Великобританії відправляє студентів-лінгвістів останніх двох курсів університетів і випускників в якості волонтерів в Судан, щоб вчити суданських дітей англійській мові. Можна долучитися до корисної справи і отримати хороший практичний досвід. Перевага віддається кандидатам, для яких англійська мова є рідною, але якщо у вас є практичний досвід викладання, вашу заявку також розглянуть.

SE7EN 

На SE7EN можна знайти волонтерську програму або проект практично в будь-якій країні. Наприклад, відправитися на Багами для роботи на дослідницькій станції по вивченню лимонних акул.

VSO 

Ще одна міжнародна благодійна організація, яка пропонує безліч волонтерських програм в різних країнах світу в сферах охорони здоров’я, екології, економіки, освіти та інших.

Youth in Action

Ця освітня програма Європейського союзу для молодих людей (до 30 років) щорічно видає гранти некомерційним організаціям на їх проекти в різних країнах, у тому числі в Македонії, Великобританії, Туреччині, Грузії, Латвії, Азербайджані, Хорватії.

Conservation Volunteers

А ця організація сподобається любителям екотуризму, які мріють відвідати Австралію або Нову Зеландію. Мета — захист природи. На сайті безліч волонтерських програм в різних частинах Австралії та Нової Зеландії як на короткий, так і на тривалий період.

Couchsurfing

Не варто забувати і про цей досить популярний ресурс, де ви запросто зможете знайти собі безкоштовне житло і нових друзів у різних країнах. Для суперекономії можна поєднати Couchsurfing з автостопом.

United Nations Volunteers

Крім того, можна стати волонтером ООН, якщо вам вже виповнилося 25 років, є вища освіта і володіння англійською, іспанською або французькою мовою.

AIESEC 

Міжнародна молодіжна організація, що надає різні програми стажувань, програми обміну та можливості волонтерства для студентів і випускників вузів в 113 країнах світу.

Appalachian Trail

Ще одна некомерційна організація приймає волонтерів, які люблять природу і готові взяти участь у збереженні надбання організації (а це 250 тисяч акрів землі від штату Мен до Джорджії в США).

Find a crew

Якщо ви не страждаєте морською хворобою, можете стати частиною команди круїзного лайнера, яхти або катамарана і обміняти свою працю на захоплюючу подорож по морю (до ваших послуг Океанія і Азія). Ще одна альтернатива –Vagabond Sailing (Азія, Океанія, Середземномор’я).

Лоукостери
Нерідко бюджетні авіалінії пропонують дуже вигідні тарифи на перельоти, завдяки чому можна полетіти в іншу країну за смішні гроші. Не забудьте про Ryanair, Virgin Australia, Jetstar та інших світових гігантів бюджетних авіаперевезень, які хоч і не літають з України, але істотно зменшать бюджет на довгі або комплексні перельоти.

Джерело

Comments

comments