Як правильно фотографуватися восени? Посібник для гламурних дівчат

Корисна інформація з організаціі осінніх фотосесій.

Ви молода приваблива дівчина? Мрієте про роботу моделі? Є геніальні ідеї для фотосесії «ніби в парку восени і я така тут стою»? Тоді цей пост для вас!

З нього ви дізнаєтеся класичні пози для осінньої фотосесії — в листочках, з деревом, і увага! — в стрибку!!!! Цей пост містить максимум корисної інформації для всіх дівчат, які не знають, як правильно фотографуватися восени!

Людям без почуття гумору читати і дивитись не рекомендується 🙂

1. Поза перша: «Типу я вся така загадкова»

Як правильно фотографуватися восени? Посібник для гламурних дівчат - 1

Сісти на землю і подивитися на фотографа, ніби він позичив у вас сто баксів і не віддає вже рік. Важливо — не повірити в це всерйоз і не накинутися на фотографа з криками «Байстрюк, віддай гроші!!!»

2. Поза друга: «Корона з листя»

Як правильно фотографуватися восени? Посібник для гламурних дівчат - 2

Набрати красивих листочків і зробити собі корону. Хоч так ви зможете підняти собі самооцінку і представити себе королевою. Важливо — уважно оглянути листя і прибрати з нього екскременти котиків і собачок, а так само оглянути на наявність кліщів. Не забуваємо робити «качечку»! Це збільшує кількість лайків в Інстаграмі вдвічі!

3. Поза третя: «Мрійлива»

Як правильно фотографуватися восени? Посібник для гламурних дівчат - 3

Знайти опору (дерево) і сперся об нього. Попросити фотографа задати вам математичну задачку, краще — диференціальне рівняння. Ви міцно задумаєтесь, а дерево не дасть вашому знесиленому тілові впасти. Знову не забуваємо про «качечку».

4. Поза четверта: «Повія»

Як правильно фотографуватися восени? Посібник для гламурних дівчат - 4

Шукаємо знову дерево ( багатолітню рослину з добре розвиненою кореневою системою). Уявляємо, що було б, якби ви не вступили до інституту. Працюємо.

5. Поза п’ята: «Подруга Тарзана»

Як правильно фотографуватися восени? Посібник для гламурних дівчат - 5

Згадуємо, де ми залишили дерево, підходимо до нього. Фотограф дістає мишу (змію, таргана) і поки модель висить на дереві з перекошеним обличчям — знімає.

6. Поза шоста: «Спокусниця»

Як правильно фотографуватися восени? Посібник для гламурних дівчат - 6

Шукаємо чисте місце, лягаємо на землю. Якщо у вас є подруги, попросіть їх набрати побільше листя в руки. Згадуємо фразу «пані лягли і просять», намагаємося це зобразити. За командою фотографа подруги кинуть листя на вас. Ця поза дозволяє, по-перше, тренувати спокусливий погляд перед зимовою сесією. А по-друге, зрозумієте яка з подруг вас ненавидить — коли вона підкладе в оберемок листя цеглу.

7. Поза сьома: «Відірватися від землі»

Як правильно фотографуватися восени? Посібник для гламурних дівчат - 7

Увага — виконати цей складний акробатичний трюк зможуть дівчата вагою до 150 кіллограмів. Для написання цього матеріалу трюк виконав дублер автора — досвідчений каскадер. Не рекомендується виконувати з першого разу — потрібні довгі роки тренування і медитації у шаолиньских ченців. Одночасний стрибок і підкидання листя в повітря — вища майстерність починаючої моделі!

8. Поза восьма: «Make LOVE, not WAR»

Як правильно фотографуватися восени? Посібник для гламурних дівчат - 8

Згадуємо дерево, шукаємо його і притуляємось. У цій позі треба уявити, що фотограф дуже привабливий і ви з ним фліртуєте. Небезпечним може бути той момент, коли фотограф почне відповідати на ваші загравання…

9. Поза дев’ята: «Вселенський смуток»

Як правильно фотографуватися восени? Посібник для гламурних дівчат - 9

Модель, чи то пак я, уявив собі, скільки часу піде на психологічну реабілітацію після написання цього поста…

Автор: Антон Петрусь

Джерело: clicow

Comments

comments