Як проходить обсервація українців у “Козацькому”: п’янки, бунт і тайський масаж

Четвертий день українці, які прилетіли з Балі, перебувають на обсервації в готелях “Пуща Конгрес” і “Козацький”. Після першого дня вони майже повністю припинили контактувати зі ЗМІ, а вся інформація надходила лише від інсайдерів. Наприклад, саме так стало відомо, що міністр інфраструктури Володимир Криклій пішов їм на поступки та погодився відпустити на самоізоляцію в разі негативного тесту на COVID-19. В іншому не було розуміння, чим живуть евакуйовані туристи.

Власне джерело розповіло OBOZREVATEL, як поводяться українці, розміщені в “Козацькому” (їх там 166 осіб), і навіть надало скриншоти з їхнього загального чату. Як виявилося, в номерах сидять далеко не всі, а із засобами масової інформації вони більше не спілкуються, тому що вважають їх своїми ворогами.

Тайський масаж і п’яний бешкет

Здавалося б, усі умови для нормальної обсервації в них є: у номерах усунули проблеми з водою, опалення теж працює, дехто брав додаткові обігрівачі на рецепції. Тричі на день приносять їжу співробітники готелю – залишають під дверима кімнат, щоб не контактувати. А втім, з огляду на чат, деякі тимчасові мешканці однаково спілкуються одне з одним віч-на-віч – передають якісь речі, на кшталт штопора, запасної ковдри, порції обіду, що залишилася тощо. Іноді вони кооперуються та замовляють щось через доставку. Хто каву, хто цигарки, а нерідко й алкоголь.До речі, через спиртне в ніч із 31 березня на 1 квітня хтось із жителів 6-го поверху влаштував бешкет. Як пишуть у чаті, він стукав у двері, вломлювався в кабінет адміністратора й говорив, що шукає вихід на дах. Після цього поліція заявила, що не буде пропускати доставку алкоголю. Однак перевіряти пакети ніхто права не має, тож це не сильно допомогло.

Працівниця готелю на умовах анонімності підтвердила OBOZREVATEL, що такий випадок був – буйного чоловіка довелося заспокоювати спершу охороні, а потім і поліції.

“12 година ночі, до мене стукає людина, кричить, щоб відчинили двері на дах, мовляв, йому потрібна свобода, свіжим повітрям подихати. І далі по дверях пішов. Його двічі охорона виводила, потім поліція. Це ненормально”, – згадує вона.

За її словами, таке трапляється практично щодня. Гості пиячать у коридорах і ходять курити на вулицю, тільки одиниці свідомо не покидають номери.

“Це відбувається фактично кожен день. Випивають на поверхах, не слухають ні співробітників готелю, ні поліцію. Прямим текстом відправляють подалі. Це якщо культурно сказати. Вони п’ють, поліція з нами, все це фіксується на відео”, – розповіла співробітниця.

img

До речі, про саму доставку. Замовлення кур’єри привозять до входу на територію, де передають персоналу готелю, ті вже передають далі. Іноді туристи самостійно забирають замовлення внизу. А одного з перших днів поліцейський сам підняв замовлене в номер. У підсумку в чаті почали обговорювати погану організацію обсервації, мовляв, “ганьба – припахати поліцію носити посилки, як кур’єрів”.

Так, про погану організацію обсервації згадують постійно. Водночас часто це аргумент на користь того, щоб порушувати порядок цієї процедури. Наприклад, деякі особи двічі закликали всіх зібратися в холі на вечірку, а дехто заявляє, що має повне право ходити по поверхах. Мовляв, правила їм не пояснили, тож заборонити нічого не можуть. Один чоловік і зовсім вирішив не втрачати часу й підзаробити, запропонувавши тайський масаж – хтось навіть погодився.

А інша жінка, перебуваючи в готелі, записала “Пісню про обсервацію”. На тлі, до речі, не номер, а щось на кшталт конференц-холу.

https://www.facebook.com/1641952931/videos/10214131777242056/

Проте є люди з іншою позицією – вони закликають не провокувати та сидіти в номерах. Таких, як стверджує персонал, людей 30 зі 166. Також є й ті, хто теж проти вештання коридорами, але з іншої причини. Мовляв, там висять камери, і записи з них завадять виграти справу про нібито незаконну обсервацію, якщо вони таки зважаться подати в суд.

“Ми геть зі шкіри ліземо, біжимо на будь-яке прохання, щоб удосконалити їхнє перебування тут. Грубо кажучи, зі 166 осіб є 30 адекватних, а решта… Я за все своє життя такого не бачила”, – обурюється дівчина.

imgimgimgimgimg

imgimgimgimgimg