Якщо у вас є ці 10 рис характеру – ви найрідкісніший тип особистості у світі

щастя

Такі люди зустрічаються далеко не кожен день, але якщо вам пощастило познайомитися з такими, ви вже ніколи не зможете їх забути!

Люди з типом особистості INFJ зустрічаються дійсно дуже рідко. Вони володіють унікальними рисами характеру, які сильно відрізняють їх від оточуючих.

Вам здається, що ви не схожі ні на кого зі своїх знайомих? Якщо так, то вам нема про що турбуватися, з вами абсолютно все нормально.



Згідно типології Майерс-Бріггс, в світі існує кілька типів особистості. Цю систему ці психологи розробили, грунтуючись на психоаналітичних теоріях Карла Юнга.

Система ділиться на 4 категорії: екстраверсія / інтроверсія, інтуїція / відчуття, мислення / почуття і сприйняття / судження.

Відповідно до теорії Майерс-Бріггс, тип особистості INFJ (або «гуманіст») є поєднанням інтроверсії, інтуїції, почуттів і судження. Перераховані за межею допоможуть вам в точності визначити, чи належите ви або хтось із ваших знайомих до INFJ-типу.

Люди з цим типом особистості – це справжні скарб, тому якщо така людина вже присутня у вашому житті, ні в якому разі не відпускайте її!

1. Їм подобається писати. Гуманісти вважають краще писати, а не говорити. Тому якщо в розмові немає крайньої необхідності, то з них, як правило, виходять погані співрозмовники. Таким людям набагато комфортніше щось написати, оскільки на папері простіше висловити свої думки.

2. Вони занадто багато думають. Гуманісти дуже багато часу проводять в роздумах. Вони не можуть дозволити подіям просто йти своєю чергою. Навпаки, щоб відчути себе в безпеці, їм потрібно програвати їх у себе в голові знову і знову. А вони майже ніколи не відчувають себе в безпеці.

3. Вони живуть за принципом «все або нічого». Якість краще, ніж кількість. Завжди. Гуманіст ніколи не стане нічого терпіти. Він вірить, що якщо ви не можете викластися на повну, то взагалі не повинні братися за справу.

4. Вони не завжди можуть описати свої думки словами. Гуманіст завжди відчуває труднощі з поясненням своїх думок. Найчастіше вони настільки складні і заплутані, що оточуючі просто не можуть зрозуміти, що саме гуманіст намагається їм сказати.

5. Вони – одинаки. Гуманістів часто можна помітити, коли вони самотньо гуляють по парку або сидять в кафе з чашкою кави. Але не варто думати, що їм самотньо. Насправді ці люди свідомо вирішують ізолюватися від зовнішнього світу, щоб налагодити зв’язок зі своїм внутрішнім «я» і привести думки в порядок.

6. Вони можуть пристосуватися до будь-яких умов. Гуманісти – надзвичайно гнучкі особистості і завжди отримують користь із цієї навички.

7. Вони співчутливі і чутливі. Чи знайоме вам слово «емпат»? Справа в тому, що воно відмінно описує представників INFJ-типу особистості. Це неймовірно турботливі і щедрі люди, які зроблять все від них залежне, щоб допомогти нужденним.

Гуманісти завжди намагаються подивитися на світ з чужої точки зору, що робить їх дуже вразливими до почуттів оточуючих. І вони ні за що навмисно не заподіють шкоди іншій людині.

8. Вони обережні у виборі своїх друзів. Гуманісти люблять домашній затишок і цінують свою приватність. Тому вони напевно віддадуть перевагу залишитися на самоті, ніж опинитися в суспільстві поганих людей.

Такі особистості дуже вибірково ставляться до свого кола спілкування і беруть в друзі тільки тих, хто поділяє їхні цінності і поважає їх потреба у вільному просторі.

9. Вони шукають правду. Гуманісти захоплюються загадками Всесвіту і можуть всю ніч безперервно спостерігати за зоряним небом. Їх не цікавлять повсякденні питання про те, хто ж переможе в спортивному змаганні на цьому тижні.

Ні, INFJ-особистості воліють якомога глибше зануритися у вивчення істинної природи речей. Тому будьте готові до того, що з гуманістом ви будете обговорювати високоінтелектуальні теми.

10. Вони довіряють своїй інтуїції. Інтуїція, інтуїція і ще раз інтуїція. Гуманісти швидко розуміють, коли щось йде не так. Це одна з їх головних особливостей даного типу особистості. Вони не тільки володіють глибокою інтуїцією, а й активно прислухаються до свого внутрішнього голосу.

У той час як більшість людей ігнорують ці відчуття, гуманісти дуже чутливі до того, що відбувається в їхньому житті. І їх чуття майже ніколи їх не підводить.

За матеріалами uazmi.

Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини