Японський гороскоп по гpупах кpoві: дізнайтеся, чи підходите ви один одному

В японській культурі характеристика людей по групах крові займає важливе місце, таке ж як в західній – система знаків Зодіаку. За типом крові вони вибирають особистих і бізнесових партнерів, друзів, його враховують при прийомі на роботу і так далі.

Давайте розберемося, що такого японці знайшли в групах крові і перевіримо на собі, наскільки це правдиво, – пише РБК-Україна.I група крові (0) “Мисливці”

Цей тип крові вважають найдавнішим – така кров текла в жилах перших людей, коли їхнє життя було суворою боротьбою за виживання.

Тому люди з такою кров’ю, згідно з характеристикою, сильні, амбітні, рішучі, природжені лідери, здатні вести за собою. Вони вміють домагатися своєї мети і не витрачають час на роздуми і рефлексію.

Вони люблять долати труднощі, давати собі максимум навантажень, не бояться складнощів. Серед власників першої групи крові найбільше любителів екстремальних видів спорту. Такі люди часто стають керівниками.

Крім того, ці люди доброзичливі і вміють розташовувати до себе, часто опиняючись в центрі уваги, стають душею компанії.

Недоліки у “мисливців” теж є. Вони погано переносять критику, але самі можуть бути дуже прямолінійними. В особистих відносинах можуть мучити своєю вимогливістю і ревнощами.

II група крові (A) “хлібороби”

Такий тип крові з’явився пізніше, коли люди почали вести осілий спосіб життя і навчилися обробляти ґрунт. Вони консервативні, надійні і практичні, віддають перевагу стабільності і розміреності, а не ризику.

“Хлібороби” часто намагаються все впорядкувати навколо – вдома, на роботі, в особистому житті. Саме людей з другою групою крові в Японії люблять роботодавці. Це дисципліновані роботяги, але ними потрібно управляти зверху, так як ховатися за чиїмись рішеннями їм комфортніше.

Вони дуже скрупульозні, тому легко досягають успіху в професіях, що вимагають посидючості і впорядкування: бухгалтер, фармацевт, програміст, юрист.

Люди з другою групою крові – страшні перфекціоністи, завжди виконують, якщо пообіцяли.

Недоліки власників даної групи також криються в їх прагненні до ідеалу. Це підточує їх нервову систему, зсередини їх терзають страхи, вони не вміють розслаблятися. А старанність людей з таким типом крові веде до того, що їм важко прощати чужі помилки, якщо їх хтось підведе – запам’ятовують це надовго.

III група крові (B) “кочівники”

Така група крові з’явилася відносно недавно, коли люди навчилися забезпечувати себе всім необхідним і стали кочувати по світу в пошуках кращого життя і нових вражень.

“Кочівники” – індивідуалісти за характером, ревно відносяться до своєї свободи. Їм потрібно часто міняти обстановку в пошуках пригод і нового досвіду. При цьому пускати коріння вони не поспішають.

Люди з таким типом крові дуже допитливі, обожнюють засвоювати нову інформацію,

Недоліками “кочівників” є те, що часто їм буває важко зосередитися на чомусь одному, їм швидко все набридає, стає нудно. В результаті нервозність, суєта, а також заспокійливі – часті супутники по життю. Вони мають репутацію егоїстичних і незговірливих людей.

Японці можуть відмовляти в прийомі на роботу людям з такою групою крові, а дівчатам буває складно зав’язати серйозні стосунки – їх вважають вітряними і уникають.

Хоча насправді на відміну від “мисливців” вони не йдуть до своєї мети напролом, а досягають її максимально обдумано і дипломатично.

Незважаючи на гадану відчуженість, люди з такою групою крові дуже чутливі, емпати – вміють співпереживати, співчувати. Це робить їх хорошими психологами, журналістами, політиками, громадськими діячами, дипломатами і навіть детективами.

IV група крові (AB) “Загадка”

Це наймолодша і найрідкісніша група крові, що з’явилася в результаті змішання інших. Її власники настільки тонкі натури, що їх називають “загадка” або ж “богема”.

У людей з такою групою тонка творча натура, вони надчутливі, неординарні, артистичні, вміють розташовувати до себе інших. “Загадки” – неймовірно милі і чарівні, вміють слухати і розуміти інших. Часто стають хорошими організаторами, оскільки вміють враховувати особливості та інтереси кожного.

У “загадок” дуже добре розвинена інтуїція, аж до екстрасенсорних здібностей. І передчуття, як правило, ніколи не підводять їх. З них виходять хороші вчені, мислителі, філософи, мандрівники, актори, вчителі, соцпрацівники.

В особистому житті вони, як правило, щасливі. Позаяк можуть підлаштовуватися під іншу людину, створюючи навколо себе гармонію.

Недоліками “загадок” є те, що вони можуть з ангелів перетворюватися в демонів, якщо зачеплені їх інтереси. У пориві гніву можуть бути жорстокі і несправедливі, але скоро повертаються в стан милоти. Через такі емоційні гойдалки представники “богеми” вважаються найбільш непередбачуваними.

Короткий опис якостей характеру по групах крові

  • Група I(0), мисливець

Хороші якості: приємний, товариський, оптимістичний.
Погані якості: марнославний, грубий, ревнивий, зарозумілий.

  • Група II(A), хлібороб

Хороші якості: ґрунтовний, творчий, розсудливий, стриманий, наполегливий, відповідальний.

Погані якості: вибагливий, надмірно серйозний, впертий, напружений.

  • Група III(B), кочівник

Хороші якості: гарячий, активний, виконавчий, творчий, пристрасний, сильний.

Погані якостей: егоїстичний, безвідповідальний, непрощаючий, непередбачуваний.

  • Група IV(AB), загадка

Хороші якості: спокійний, зібраний, раціональний, товариський, легко пристосовується.

Погані якості: вимогливий, нерішучий, неуважний, безвідповідальний, лукавий.

Сумісність партнерів по групі крові

Прекрасно розумітимуть один одного:

Чоловік 0 – жінка 0
Жінка A – чоловік A
Жінка B – чоловік A
Жінка A – чоловік B
Жінка AB – чоловік B
Жінка AB – чоловік AB

Величезну пристрасть і емоційність дають такі комбінації:

Жінка B – чоловік 0
Жінка 0 – чоловік A
Жінка 0 – чоловік B
Жінка 0 – чоловік AB

Тертя напевно будуть в поєднаннях:

Жінка AB – чоловік 0
Жінка B -чоловік B

Погано поєднуються між собою:

Жінка A – чоловік 0
Жінка AB – чоловік A
Жінка A – чоловік AB
Жінка B – чоловік AB

Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини