“Єб…чая Україна” – евакуйовані з В’єтнаму українці з матами прорвалися з терміналу у Борисполі, відмовившись від обсервації

Відео інциденту опублікував на своїй сторінці у Facebook користувач Оleksandr Takul. На відео видно, як українці проривають ланцюг медиків та нацгвардійців, щоб вийти з терміналу, хоча попередньо вони давали згоду на 2-тижневу обсервацію. Це відео Олександр скачав у одного із евакуйованих чоловіків – той знімав момент прориву і в коментарях назвав Україну “єб..чою”. Потім турист це відео завбачливо видалив.

“Розкажу вам казочку про “єбучую украіну”Жив собі один в’єтнамець. І був він бізнесменом багатим. І ось сталася в Світі біда люта, і тоді вирішив він найняти великий літак, щоб евакуювати своїх земляків в’єтнамців з України, де саме починався повний піхвець. І було в його країні консульство Українське. І проявило то консульство ініціативу, і домовилось із бізнесменом, щоб цим же літаком було перевезено українських туристів додому (щоб порожняк по небу не ганяти, і дівчинку Грету не засмучувати). І попросило консульство перевезти бідних українських туристів БЕЗКОШТОВНО. І погодився той бізнесмен. І ось, розуміючи ситуацію у Світі, розумні українські дипломати повідомили бідним українським туристам, що їм треба буде пройти 2-тижневу обсервацію по прильоті у Київ. І погодились українські туристи, і дали письмову згоду, бо цінують вони завжди шару різноманітну, і без вагань готові за неї пообіцяти що завгодно.
Ну ось на цьому і закінчується цензурна частина казки, і починається суворий соцреалізм від “простий український нарід тм”.

Ви ж здогадуєтесь, як повели себе українські туристи, коли їхня сандаля ступила з трапу в’єтнамського літака на рідний асфальтобетон злітної смуги аеропорту ” Бориспіль”? Правильно – вони начихали на свою згоду і обіцянку пройти обсервацію і силою прорвалися з будівлі терміналу.

Ось вам відео з інстаграму одного такого “туриста”, який весело і задорно коментує цю спецоперацію по кидку Української держави, яка хоч і кволо, але таки намагається не допустити тут катастрофи.

Вобчєм, додивіться цю казку на відео, яке логічно закінчується словами “єбучая украіна”.

Всьо, кінець казки.

апдейт: добре, що маю звичку скачувати відео, бо той покидьок передбачувано видалив його зі свого інстаграму :-)”

Редакція може не поділяти тексти та(або) погляди авторів і не несе відповідальність за їхні матеріали. Також редакція не несе відповідальності за коментарі, які розміщені в соціальних мережах під інформаційними матеріалами редакції.