“Європейська Солідарність” відзвітувала за 100 днів роботи та показала найкращі світлини

Співголова фракції “Європейська Солідарність” Ірина Геращенко підбила підсумки ста днів роботи своїх колег.

Про це вона написала у Facebook, передає Газета.юа.

“Сьогодні 100 днів роботи нового парламенту. “Європейська Солідарність” волею виборців тепер в опозиції, ми маємо маленьку фракцію, й, волею монобільшості, сидимо на гальорці. Але я вважаю нашу фракцію найціліснішою, ідеологічною, згуртованою й найкращою у нинішньому парламенті. І ефективною. Це прекрасна команда, яка пройшла переформатування і очищення, коли відпали кон’юктурники і прилипали, що завжди чіпляються до партій влади”, – зазначила Геращенко.Вона назвала 8 досягнень “ЄС”:

“1. В умовах інформаційної щоденної арт-атаки уклоністів про те, як все було не так попередні 5 років, нам вдалося зберегти підтримку наших виборців. Дякуємо за довіру і спільну роботу на країну.

2. Нам вдалося провести постанову ВР про необхідність отримання ПДЧ і курсу до НАТО. Це важливо в умовах нинішньої зовнішньополітичної розмитості і мовчанки.

3. Серед прийнятих більшістю притомних законів ” їх авторства” , зокрема, й про статус добровольців, і євроінтеграційних, чимало – просто переписані наші, просто не з нашими прізвищами. Ми голосували ЗА, попри цю несправедливість, бо головне результат.

4. Ми чи не єдина фракція, яка читає закони. Ще й розповідаємо потім про прочитане “слугам”. Нам вдалося зупинити чимало зовсім безумних проектів. Так, ми не можемо провести жодного свого закону, тому зосередилися на поправках й ретельно готуємо зміни до кожного законопроекту, намагаючись в комітеті і залі через 2 читання вдосконалити новшества слуг.

5. А пам’ятаєте, в перший день роботи парламенту слуги хотіли прийняти 73 закони (як данину пам’яті 73 %) за основу та в цілому. Ми це свавілля зупинили. Хоч прийшлося включати емоції і сваритися. Робимо все, аби ВР працювала за регламентом.

6. Ми стоїмо на сторожі національних інтересів і суверенітету, контролюючи владу і не даючи перетнути червоні лінії.

7. Ми залишаємося єдиною правоцентристською опозицією в ВР, робимо все для незмінності курсу на ЄС та НАТО. Й до нас потихеньку прислуховуються навіть в монобільшості.

8. Ми захищаємо Україну назовні”.

Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини