Їхній оптимізм рятує країну: британець розвіяв популярний стереотип про українців

Британець Мет Віхем, який приїхав в Україну кілька років тому на навчання, розвіяв один зі стереотипів про українців. Він сказав, що оптимізм українців рятує країну у складний час.

Про це він розповів на своєму каналі у TikTok, передає РБК-Україна.

Що сказав британець

На відео можна почути, що Мeт досить добре розмовляє українською мовою. Загалом його канал присвячений спостереженням та роздумам про Україну.У своєму останньому відео він вирішив розвіяти міф про українців, як націю, яка мало посміхається. На думку британця, це просто стереотип – українці всміхаються стільки ж, скільки й британці.

“Я був здивований, коли я приїхав в Україну вперше і побачив одразу, як часто люди посміхаються. При зустрічі, коли розмовляють, із ввічливості. Дуже схожі на британців”, – сказав він.

Що його найбільше вразило

Також він розповів про два моменти, які його вразили в Україні. Перше – це необхідність роззуватися вдома та носити капці. Друге – не лицемірність українців.

“Якщо з тобою вітаються словами: “Як справи?”, то дійсно хочуть почути, як пройшов твій день”, – сказав Мет.

До того ж Мет Віхем вражений вмінням українців постійно сподіватися на краще, попри будь-які ситуації. На його думку, саме такий оптимізм українців рятує країну у непростий час.

 

Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини