Ілона Гвоздьова після госпіталізації сина поскаржилася на лікарів і звернулася до президента

Переможниця 5 сезону шоу “Танці з зірками” Ілона Гвоздьова розповіла, що півтори години чекала на карету швидкої, щоб врятувати сина. 11-місячного Домініка госпіталізували через проблеми з диханням, але не відразу змогли надати йому якісну допомогу.

Про це повідомляє інтернет-видання “Апостроф“Страшно, коли усвідомлюєш, що на тебе наплювати всім, крім тебе самої, що здоров’я твоїх дітей тільки в твоїх руках і волі Божої, що рівень медичної освіти низький і наші фахівці в сфері медицини розлючені і незадоволені своїм життям, але при цьому все одно продовжують працювати, – написала Гвоздьова в Instagram. – Страшно бачити молодих фахівців на службі швидкої допомоги, які тільки папірці вміють заповнювати, медсестер, які не вміють ставити катетери, спілкуватися з лікарями, які кричать на тебе з гаслом “Матуся, куди ви дивилися, що дитину довели до такого стану”. Цей список безкінечний”.

В ефірі програми “Твій день” на 1+1 Гвоздьова розповіла, що час життя її малюка йшов на хвилини, але лікарі не поспішали надавати першу допомогу, а медсестра неправильно поставила йому катетер.

“Коли ми потрапили до лікарні, лікарі ходили не поспішаючи, міркували, записували 35 разів наші дані. Це страшна ситуація, коли у мого сина дихання було 60 раз за одну хвилину. Тільки через 15 хвилин вони вирішили надати допомогу, – розповіла танцівниця. – Головний лікар зміни виглядала не дуже задоволеною, що ми взагалі потрапили до лікарні. Вона не зрозуміла, чому швидка привезла нас із села Гатне в київську лікарню. Це був її перший питання”.

Після огляду Домініка поклали у стаціонар, стан якого теж виявився незадовільним.

“У стаціонарі було холодно в кімнатах, не було гарячої води. Я взагалі мовчу про чистоту, санітарні норми. Тільки в самому кінці нас запитали про ковід. Це навіть було не питання першої важливості, як ми вважали”, – сказала вона.

Тепер Гвоздьова має намір писати петицію президенту з проханням поліпшити умови в дитячих стаціонарах.

“Я буду звертатися до всіх брендів, магазинів, які можуть допомогти постіллю, медичним обладнанням, буду безкоштовно танцювати на всіх майданчиках, щоб зібрати гроші і купити найнеобхідніші речі, щоб із іншою дитиною не сталося того ж, що з моєю”, – сказала вона.

Зараз із маленьким Домініком все добре. Гвоздьова повідомила, що його рівень сатурації піднявся до 97, і вже через кілька днів його випишуть для домашнього лікування.

Скріншот Instagram