“Існує єдиний шлях”: Лукашенко не виключає своє відсторонення від влади

За його словами, питання відсторонення від влади нібито “збрює голови” західних дипломатів та втікачів-опозиціонерів.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко не виключає своє відсторонення від влади. На його думку, для цього є єдиний шлях. Зокрема, Лукашенко заявив, що президента Білорусі реально відсторонити від влади.

“Підказую шлях, він один, інших немає: тільки білоруський народ це зможе зробити на підставі наявних законів і білоруської Конституції”, – заявив він на церемонії вручення вірчих грамот іноземним послам, передає БЕЛТА.За його словами, питання відсторонення від влади нібито “розбурхує голови” західних дипломатів та втікачів-опозиціонерів.

Нагадаємо, протести в Білорусі спалахнули з новою силою після того, як активіста Романа Бондаренка забили до смерті силовики 11 листопада. Чоловік хотів завадити невідомим у масках познімати біло-червоні прапори, розвішані під будинком. Протестувальники впевнені, Романа до смерті забили силовики у штатському – тоді як мінська міліція стверджувала, що чоловік був п’яний і у дворі стався побутовий конфлікт. На лікаря швидкої, який заперечив цю версію, напередодні відкрили кримінальну справу.

У неділю у Мінську проти демонстрантів кілька разів застосували спецзасоби в районі Кам’яної Горки, а також на проспекті Газети Правда. У Мережі оприлюднили відео, на яких було видно дим і чути звуки від вибухів, як від світлошумових гранат.

Тим часом головна опозиціонерка Білорусі Світлана Тихановська заявила, що домагатиметься визнання білоруських силовиків терористами у Європі.