Іспанія і Швеція вивели Україну в плей-оф Євро-2020

Збірна Швеції з футболу перемогла команду Польщі у 3-му турі чемпіонату Європи-2020. Зустріч в Санкт-Петербурзі завершилася з рахунком 3:2. У паралельному матчі в групі E, Іспанія обіграла Словаччину (5:0).

Комбінація цих чинників дозволила Україні гарантувати собі місце в 4-ці кращих третє команд і вийти в плей-оф з третього місця групи С, передає Обозреватель.

В 1/8 фіналу підопічні Шевченка зіграють 29 червня з 1-м місцем групи Е – Швецією.

Шведи почали гру феєрично, забивши вже на 2-й хвилині. Лустіг подав з правого фланг на лівий кут штрафного, де опинився Форсберг. Півзахисник німецького клубу “РБ Лейпциг” невідпорно пробив у дальній нижній кут.

Забивши гол, шведи ненадовго віддали ініціативу супернику і поляки якимось дивом не зрівняли рахунок.

Зелінський і Левандовскі двічі поспіль потрапили в поперечину, а після другого відскоку не змогли заштовхати круглого у порожні ворота.

У другій половині пішов відкритий футбол. На 59-й хвилині Шведи провели швидку контратаку і подвоїли свою перевагу. Після прострілу, Форсберг в дотик зробив рахунок 2: 0.

Після цього своє слово взяв Роберт Левандовскі. Лідер “Баварії” відзначився дублем, зрівнявши рахунок у грі.

Кінцівка пройшла в нереальному штурмі польських футболістів, але вони в підсумку пропустили результативну контратаку.