Юлія Мендель заступилася за Зеленського в справі Стерненка – її спіймали на брехні

Президент Володимир Зеленський не пропонував Сергію Стерненкові жодних посад та не втручається в розслідування щодо справи проти активіста.

Про це заявила речниця президента Юлія Мендель, пише “Українська правда”.

“Такі пропозиції не є частиною моделі соціальних ліфтів, які президент вважає найкращою моделлю відбору професіоналів на посади. Володимир Зеленський наголошує, що покладається на незалежність і справедливість правоохоронної системи в розслідуваннях. Він не втручається в розслідування і не тисне на правоохоронні органи в будь-якій справі”, – сказала Мендель.Також вона запевняє, що жодних дзвінків від Стерненка президент не отримував, а “публічні заяви, якими його намагаються долучити до цієї історії, є політизацією справи”.

Натомість адвокат активіста Масі Наєм стверджує, що Зеленський пропонував його підзахисному посаду.

“Мендель (заявила. – Gazeta.ua): “Зеленський не втручається в слідство і не пропонував Стерненку посад”. Це неправда. Я особисто був на зустрічі, на якій президент пропонував йому посаду. Зі мною також було щонайменше 10 людей”, – написав Наєм у Facebook.

Зеленський зробив пропозицію Стерненкові під час зустрічі в Офісі президента у червні 2019 року. Пропонував посаду в одному з правоохоронних органів, пише УП.