Канадський хокеїст відлупцював двох росіян у матчі НХЛ (відео)

Форвард “Вашингтон Кепіталз” Том Вілсон спровокував масову бійку в матчі регулярного сезону НХЛ проти “Нью-Йорк Рейнджерс” (6:3).

У середині другого періоду за рахунку 3:2 на користь останніх голкіпер столичної команди Вітек Ванечек зафіксував шайбу після кидка по своїх володіннях, – пише Оbozrevatel.

Після цього Вілсон раптово почав бити по голові росіянина Павла Бучневича, який лежав на льоду. За нього заступився співвітчизник Артемій Панарін. Канадець кинув його на лід з такою силою, що хокеїст із РФ не зміг продовжити поєдинок.

Форварда “Вашингтона” покарали 10-хвилинним штрафом за неспортивну поведінку і ще чотирма хвилинами за грубість. Росіяни отримали по дві хвилини покарання.

Відзначимо, що, відбувши дискваліфікацію, Вілсон повернувся на лід і забив останню шайбу в матчі, вразивши порожні ворота “Нью-Йорка”. Його клуб зумів перевернути хід зустрічі та виграти її з рахунком 6:3.

“Вашингтон” посідає перше місце в Східному дивізіоні і вже забезпечив собі місце в плей-оф, а ось “Рейнджерс” після цієї поразки втратили всі шанси на продовження боротьби за Кубок Стенлі.