Катя Осадча підтримала протести в Білорусі (відео)

За результатами екзитполів перемогу на президентських виборах у Білорусі здобув Лукашенко. У країні почалися масові протести після закриття виборчих дільниць, які переросли в криваві сутички з силовиками. Українська ведуча Катя Осадча публічно підтримала білорусів.

На особистій сторінці в інстаграмі телезірка Катя Осадча опублікувала відео з прапором Білорусі та піснею “Воины света” білоруського панк-рок-гурту “Ляпис Трубецкой”, передає 24 канал. В Україні сингл набув популярності наприкінці березня 2014 року перед початком штурму російськими військовими Донбасу. З того часу вона стала символом патріотизму і боротьби.Катя Осадча відмовилась від розлогих коментарів й лаконічно підписала допис смайликом рук в молитовному положенні.

View this post on Instagram

🙏🏻

A post shared by Katya Osadcha (@kosadcha) on

У коментарях українці також не скупились на слова підтримки білорусам: “Вони зможуть”, “Ми з вами”, “Тримайтесь”. Як з’ясувалось, серед аудиторії Осадчої є чимало шанувальників, які проживають в Білорусі, тому для них небайдужість зірки з України важлива як ніколи: “Спасибі вам за підтримку. Сама живу в Білорусі й страшно стає від того, що тут коїться”, “Білорусь цінує”, “Дякую з Білорусі”.