Хіт “Путін – ***йло” потрапив в ефір російських телеканалів (відео)

Знаменитий хіт з лайкою українських уболівальників про президента Росії Володимира Путіна потрапив в ефір національних спортивних телеканалів РФ “Матч! Футбол 1” і “Матч Прем’єр”.

Пісня “Путін – х**ло” пролунала на перших хвилинах матчу Україна – Північна Македонія, який відбувся 17 червня в румунському Бухаресті, – пише Оbozrevatel.

У той час, як коментатор розповідав про склади команд, на задньому фоні чітко були чутні голоси наших співвітчизників, якi виспівували загальновідому композицію. Журналіст не встиг ніяк відреагувати на це, зробивши вигляд, що нічого не сталося.

Україна - Північна Македонія

Незважаючи на перевагу наших футболістів, вони заробили необов’язковий пенальті у другому таймі.

Українці перемогли

Після перерви Руслан Малиновський міг зробити рахунок 3:1, але не забив 11-метровий удар.

Руслан Малиновський не забив пенальті в ворота македонців.

У цьому поєдинку особлива увага була прикута до українських уболівальників.українські вболівальники

Вони вивісили на трибунах кілька прапорів, один з яких організатори змусили зняти.