«Хвороба пов’язана з психікою»: однокурсник Путіна розповів про серйозну недугу президента РФ

Швець вважає, що причина безлічі пластичних операцій Путіна пов’язана з «комплексом неповноцінності»

Однокурсник президента Росії Володимира Путіна розповів про хворобу глави РФ, яка протягом кілька років помітно робить його недієздатним. Про це повідомив Юрій Швець «Апострофу TV», – пише Главком.

«У мене є джерело, якому я вірю, тому що його інформація завжди підтверджувалася за наступними розвитками подій. Але я не хочу називати цю хворобу. Скажімо так, вона пов’язана з пам’яттю, психікою, з ментальністю людини. До останнього часу вона вважалася невиліковною. Хоча від неї раптово не вмирають, але деградація відбувається досить стабільно, протягом кілька років вона помітно робить людину недієздатною, нездатною приймати рішення», – поінформував він.



Також однокурсник російського глави сказав, що він вичитав в американській пресі про тимчасову зупинку розвитку цієї хвороби.

«Для мене очевидно, що він серйозно хворий і він проходить інтенсивний курс лікування, причому постійно, і за допомогою якого вдається або стабілізувати, а то й поліпшити його стан. Потім він знову повертається і відбувається релапс (рецидив – ред.)», – додав він.

Крім того, Швець вважає, що причина безлічі пластичних операцій Путіна пов’язана з «комплексом неповноцінності».

«Ви подивіться на його фотографії, коли він там в школі вчився та, навіть, коли він носив валізи з общаку. Маленький, плюгавенький, непоказний, дівчата його не любили. І тепер, маючи ці мільярди, він хоче виглядати як Ален Делон, щоб фігура у нього була, як у Термінатора. Звідси ось цей ботекс нещасний, і все інше. Каблуки на туфлях і польоти уві сні і наяву зі стерхами, пірнання на триметрову глибину з аквалангом тощо», – пояснив однокурсник Путіна.

Він додав, що це теж говорить про неблагополучний стан психіки людини.

Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини