Коли і як закінчиться війна в Україні: експрем’єр РФ зробив неочікуваний прогноз

Українські воїни доб’ються успіху, вважає колишній високопоставлений російський чиновник.

Колишній прем’єр-міністр РФ Михайло Касьянов вважає, що війна в Україні проти росіян завершиться наприкінці 2024 року. Українські війська здійснять прорив, і буде звільнено більшість захоплених ворогом земель, – пише  ТСН.

Таким прогнозом поділився ексчиновник в інтерв’ю журналісту Дмитру Гордону.“Ну, я вважаю, наприкінці наступного року (закінчиться війна в Україні проти Росії, — Ред.). Тому що я, як і раніше, сподіваюся, що Україна отримає додатково те озброєння, яке потрібне для активного ефективного наступу так, як цього очікували всі…” — сказав він.

Касьянов додав, що Києву “неповні обсяги (допомоги, — Ред.) були обіцяні, а те, що було обіцяно, — невчасно поставлено…, і час було втрачено, і були збудовані величезні споруди, оборонні споруди на окупованій території…”.

“Я думаю, що протягом зими-весни постачання будуть зроблені, обіцяне обладнання та озброєння буде поставлено, я хочу вірити в те, що Україна доб’ється своєї перемоги. Але, думаю, навіть якщо не всі окуповані території будуть звільнені до кінця року, я думаю, що до кінця наступного року це має закінчитися. Я думаю, що… прорив буде, я хочу в це вірити, і більшість територій буде звільнено…” — сказав він.

Нагадаємо, боєць “Азову” Святослав Сірий, бойовий шлях якого розпочався на Майдані Незалежності, вважає, що війна неодмінно повинна закінчитися виходом на кордони 1991 року. Інакше спокою від північно-східного сусіда не буде.

Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини