Курйоз дня: футболісти в білій формі під час матчу зникли з телетрансляції через снігопад

Футболісти “Сівасспору” раптово розчинилися на полі в матчі 19-го туру чемпіонату Туреччини з “Істанбул Башакшехір”. Гравці вийшли на засніжене поле в білих футболках і стали практично не помітні на телевізійній картинці, злившись з навколишнім оточенням.

Фотографію опублікував Twitter-аккаунт CalcioNews24.com, – пише apostrophe.

Зустріч відбулася в Стамбулі на стадіоні “Башакшехір Фатіх Терім”. Незважаючи на складні погодні умови, матч був дограний до кінця. Своєрідне маскування не допомогло футболістам “Сівасспору” і матч завершився внічию з рахунком 1:1. На 38-й хвилині рахунок відкрив гравець господарів Даніель Алексич. Втім, через кілька хвилин рівновагу відновив Хакан Арслан.

Раніше повідомлялося, що воротар італійського клубу позбувся Ferrari через працівника автомийки.