Кива показав “жомову яму”, на якій заробив мільйони, і обматюкав журналістів

Народний депутат від “Опозиційної платформи – За життя” Ілля Кива заявив, що подасть у суд на видання Bihus.Info, якщо журналісти не вибачаться за нібито поширення неправдивої інформації про нього і його статки.

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook, передає Обозреватель. Крім цього, показав “жомову яму”, про яку, зокрема, йшлося у розслідуванні.

На думку народного обранця, ЗМІ розповіло неправду про згадану яму, від здачі в оренду якої він заробив 1,2 мільйона гривень.“Чекаю публічних вибачень від “Бігус.інфо” за поширену недостовірну інформацію. Через тиждень подаю позов до суду”, – написав він, завершивши фразу нецензурним висловлюванням.

У відповідь на розслідування журналістів, які знайшли дивні речі серед його майна, Кива прикріпив відео, на якому нібито показав справжнє джерело свого доходу. Ним, як вказано на відео, є діюче підприємство з перероблення нафтопродуктів.

Жду публичных извинений от «Бигус.инфо» за распространённую недостоверную информацию. Через неделю подаю иск в суд и буду, цитируя классика, «ебать этого пидора в его тупой собачий рот»!

Gepostet von Илья Кива am Mittwoch, 29. Juli 2020