Лікарі розповіли, коли небезпечно пити каву

Лікарі розповіли про те, коли і як правильно пити каву.

Лікарі кажуть, що кава може заподіяти серйозну шкоду здоров’ю, якщо пити її неправильно. Фахівці застерегли любителів починати ранок з чашки міцного ароматного напою, передає РБК-Україна Styler.

Так, медики стверджують, що вживання кави на голодний шлунок може призвести до серйозних неприємностей з шлунково-кишковим трактом. Якщо захоплюватися цим, невдовзі як “бонус” можна заробити загострення хронічного панкреатиту, гастриту, виразкової хвороби, які знаходяться в стадії ремісії. Про це пише facenews.Люди, які п’ють каву натщесерце, як правило, мають проблеми з харчовою поведінкою. Вони не відчувають вранці здорового почуття голоду, а кава потрібна лише для того, щоб підбадьоритися.

Медики кажуть, що каву треба пити виключно після їжі. В такому випадку напій можна поєднувати з чим завгодно – молоком, вершками, цукром. Але зазвичай кавомани воліють пити по кілька чашок кави на день у перервах між їжею.

Фахівці впевнені, що здоровій людині кава шкоди не зробить, навіть якщо її пити ввечері. Але якщо у вас є хронічні хвороби, то з кавою потрібно бути обережніше.