“Люди все більше ненавидять, але ми родичі” – Пєсков висловився про “дружбу” Росії і України (відео)

Прессекретар президента Росії Володимира Путіна Дмитро Пєсков висловився про відносини між Україною та Росією. За його словами, народи не втратили “родинні стосунки”.

В інтерв’ю білоруському телеканалу ОНТ Пєсков заявив, що все більше українців “обдурених пропагандою” і починають ненавидіти Росію. Однак, незважаючи ні на що, українці і росіяни – родичі, сказав прессекретар, передає Обозреватель.Він почав свою розповідь журналісту зі слів “ви самі знаєте, яка у нас зараз ” дружба” з Україною. Пєсков додав, що росіяни і українці – слов’яни.

“Але це не означає, що ми втратили свої родинні стосунки з українським народом. Нехай там росте кількість обдурених пропагандою людей, які вже починають ненавидіти Росію”, – заявив він.

Раніше Пєсков говорив, що відносини між Україною і Росією зараз перебувають в “сумному стані”. Він сказав, що президент Володимир Путін готовий провести зустріч з Володимиром Зеленським. При цьому “політична взаємність” з боку Києва з питання нормалізації двосторонніх відносин нібито відсутня, а головною проблемою є питання Криму.