“Мaємo дaти шaнc Рocії, нaвіть, пoпpи її дії в Сиpії, Гpузії тa Укpaїні…”: Гoлoвa Мюнxeнcькoї кoнфepeнції зpoбив нeoчікувaну зaяву

Керівник найавторитетнішого міжнародного форуму – Мюнхенської безпекової конференції – вважає, що Захід має залучати Росію до співпраці попри всі порушення міжнародного права з боку Кремля.

Результат пошуку зображень за запитом Вольфганг Ішингер

Про це заявив її очільник, колишній німецький дипломат Вольфганг Ішингер, відкриваючи засідання конференції у Мюнхені, передає Європейська правда.Ішингер наголосив, що світ опинився у новій міжнародній реальності та перед безпрецедентними викликами. “Нинішній стан глобальної відсутності безпеки є абсолютно неприйнятним”, – заявив він.

Для подолання проблем він, зокрема, запропонував посилити діалог та співпрацю з Росією.

“Навіть якщо ми маємо визнати, що Росія пішла геть від Європи, навіть попри її дії в Сирії, Грузії та Україні… це все одно наше зобов’язання тримати двері відкритими, давати шанс. Це – наше надбання 1990 року (після падіння Берлінської стіни)”, – заявив Ішингер.

Як відомо, підпис Ішингера стоїть також під “планом припинення війни в Україні”, що був оприлюднений у Мюнхені в п’ятницю.

Основною ідеєю цього плану є відновлення співпраці Європою та Україною з РФ без відновлення українського суверенітету над Кримом, а також розробка “нової української ідентичності”.