Максим Степанов повідомив, кому хворіти на Covid-19 найважче та від чого це залежить?

Люди з хронічними захворюваннями перебувають в групі ризику.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що з науковими дослідженнями про вплив групи крові на перебіг коронавірусної хвороби не знайомий.

Про це він сказав під час брифінгу 10 липня, – пише ТСН.

Однак, за словами очільника МОЗ, на перебіг недуги впливають супутні захворювання, такі як цукровий діабет.“Те, що стосується цукрового діабету, то ми завжди говорили, що ці люди входять до групи ризику. Також до цієї групи ризику входять люди, які мають інші супутні захворювання, наприклад серцево-судинні , або хронічні захворювання легень. А також люди які старші 60-65 років. Це все люди, які входять до групи ризику при захворюванні на COVID-19”, – сказав Степанов.

  • Раніше, лікар-інфекціоніст Ігор Берник в інтерв’ю зазначив, що йому теж не відомо чи може група крові впливати на коронавірус. Багато що залежить від ступеня інфікування і міцності імунітету кожного зокрема.
  • IFL Science писало, що група крові може впливати на рівень ризику заразитися новим коронавірусом. Люди із І групою крові мають найменший ризик підхопити Covid-19, а найбільший – із ІV групою крові.