“Мій чоловік віддав життя в бою під Іловайськом не для того, щоб…” – “Слуга народу” Викторія Вагнєр

“Утрималась при голосуванні за законопроект “Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей”.”

Про це на своїй сторінці у Facebook пише лікарка, народна депутатка України Вікторія Вагнєр:“Так званий закон “Про ОРДЛО”,
Цим законом передбачена амністія особам, що вбивали та катували українських військовослужбовців та українських громадян. Цим законом дозволяється створення загонів “народної міліції”, що по-перше суперечить Конституції, а по-друге, фактично легалізує незаконні збройні формування.
Я, як Народний депутат, складала присягу де зобов’язувалась неухильно додержуватися Конституції України та законів України.
Крім того, мій чоловік, Владислав Ковальов і його побратими, загинули в бою при прориві Іловайського оточення, не для того, щоб я, в українському Парламенті, амністувала їх вб@вць”

Утрималась при голосуванні за законопроект "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької…

Gepostet von Вікторія Вагнєр am Donnerstag, 12. Dezember 2019

Алла Гунченко для Про Львів

Редакція може не поділяти тексти та(або) погляди авторів і не несе відповідальність за їхні матеріали. Також редакція не несе відповідальності за коментарі, які розміщені в соціальних мережах під інформаційними матеріалами редакції.