Мінімум місця і максимум зручностей: показали вражаюче житло

Зручно та з шиком можна обжитися не тільки у величезному будинку. Це можна зробити і в крихітному, але спроектованому з розумом. Особливо такий варіант житла пригодиться любитем подорожувати з комфортом.

ДІм на колесах довжиною 37 кв. м, якщо врахувати і виступи по обидві сторони, – пише Газета.юа.Вхід позначений дверима з дерев’яними рамами та скляними панелями. Коли причіп припаркований, спереду прикріплена невелика дерев’яна настил, з невеликим тентом над дверима, що забезпечує невелику площу для насолоди на відкритому повітрі. Усередині будинок виглядає затишно завдяки сосновій підлозі та темній стелі. Водночас він також досить світлий завдяки білим сосновим стінам.

Всередині цього унікального будинку на колесах є все, що необхідно для відпочинку. Там є зручна кухня, простора ванна кімната і дві спальні з великими ліжками.

Кухня має Г-подібну стільницю та обрамлена духовкою та холодильником. Вона зібрана в одну сторону, в ній є автономний газовий балон, повнорозмірний холодильник з нержавіючої сталі, великі шафи, які також забезпечують багато місця для зберігання . Також є невелике вікно на задній стінці над раковиною.

Над кухнею розташована одна зі спалень на горищі, до якої можна піднятися по сходах. Ще одна спальня сидить на протилежному кінці, і в цій є вбудована шафа для одягу

Вітальня займає центральну зону із зручним диваном та електричним каміном. Потім є також ванна з туалетом та спальні в мансарді, до яких можна піднятися через сходи для зберігання речей. Їх пов’язує подіум, який виходить на диван у вітальні.