«Моя пам’ять розмазана»: Аліна Паш заявила, що не пам’ятає, як їхала до Криму, та розповіла про підроблену довідку

Українська співачка Аліна Паш знову спробувала виправдатися через скандал із підробленою довідкою про в’їзд до Криму.

В інтерв’ю інтернет-проєкту Liroom артистка, яка мала представляти Україну на пісенному конкурсі Євробачення 2022, заявила, що не пам’ятала, як їхала до Криму, передає НВ.

Вона наголосила, що йшла напролом і вирішила ризикнути, хоч її й відмовляла від участі у конкурсі її команда.

«Проти моєї участі в Євробаченні була чи не вся команда, яка з різних сторін знаходила аргументи, чому не потрібно йти. Але я настільки глибинно відчувала потребу заспівати цю пісню на широку аудиторію, аби підкреслити, що ми маємо дуже потужну історію, і що саме зараз ми є ті, хто творить нову Україну. Навіть розуміючи, що моя пам’ять щодо того, як я їхала в Крим розмазана, я вирішила ризикнути і піти на конкурс, бо Євробачення — це найкраща платформа для того, аби дане повідомлення почув світ. Я йшла напролом, сліпо сподіваючись, що не порушила правила конкурсу і в’їжджала на територію Криму правильно. Ми тоді дуже багато гастролювали у команді Ірини Білик, постійні перельоти, переїзди. В Ялту ми поїхали на весілля до подруги Ірини усім колективом: і музиканти, і бек-вокал, і танцювальний колектив. Ніхто не міг дати мені чіткої відповіді як ми туди потрапили, бо було декілька груп: хтось їхав, хтось летів», — розповідає вона.

Паш додала, що перевірила ще раз паспорти і не знайшла позначки про в’їзд на територію окупованого Криму.

«Я шукала хоча б якісь квитки, емейли, будь-яке підтвердження. Усі свої паспорти я перевірила вздовж і впоперек — жодної відмітки. Звичайно, був той пост у Фейсбуці зі скаргою на Аерофлот, і десь в глибині душі я розуміла, що є шанс, що я все ж влітала», — повідомила співачка.

Прокоментувала Паш і скандал із підробленою довідкою, зазначивши, що її зробив Андрій Іноземцев — тодішній партнер співачки з компанії Bitanga Blood.

«Довідка — це спроба Андрія врятувати мене. Він також розумів, що мені важливо зараз цю пісню заспівати на широкий загал. Суспільне вимагало документальне підтвердження перед початком прямого ефіру, не було б довідки, мене б не допустили до виступу. Фізично довідку ми мали отримати наступного тижня, бо запит в прикордонну службу був поданий, але відповідь ми ще не мали. Особисто я була з головою занурена у підготовку номера, ми буквально жили у тому будинку культури напередодні конкурсу і дала добро Андрієві це питання вирішити. Десь я розуміла, що воно може бути вирішено не зовсім чесним способом, але жага поділитися з українцями цією піснею в такий напружений для країни момент, давала рішучості йти далі. Андрій займався довідкою, я виступила, а в понеділок понеслося. Я цілком і повністю беру на себе відповідальність за цей крок, бо по суті погодила його», — розповідає артистка.

Нагадаємо, Аліна Паш стала переможницею нацвідбору на Євробачення 2022 року, проте була дискваліфікована. В результаті Україну на міжнародному пісенному конкурсі в Турині представив гурт Kalush Orchestra, який переміг на Євробаченні 2022.

Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини