Кожні 15 метрів стояла знищена техніка, розбиті цивільні автомобілі, переїхані танками, спалені. Повитягувані з магазинів речі, людські речі знаходились.
Про це розповів В’ячеслав Цилюрик, керівник поліції Бородянки, передає BigKyiv.
Як зазначив правоохоронець, Бородянка – це компактне невеличке селище, повністю придатне для проживання, яке жило своїм тихим, спокійним життям. І коли військові та правоохоронці зайшли, то побачили, що дороги як такої не було, вона була повністю вся в будівельному смітті від вибухів. А кожні 15 метрів стояла знищена техніка, розбиті цивільні автомобілі, переїхані танками, спалені.
Повитягувані з магазинів речі, людські речі знаходились. Там, де проживали ці нелюди, було стягнено туалети, пральні машини, побутова техніка. Це те, що вони не встигли забрати з собою, коли відступали. За словами Цилюрика, можна було відрізнити, де проживали рядові солдати і де офіцери. При наявності в будинку туалету, вони свої фізичні потреби справляли там, де й спали. Максимальний жах.
«Ми заходили і бачили надписи «Кто вам разрешил так хорошо жить?». Скільки я спілкувався з місцевим населенням, то вони переповідали: «Мы проживаем в бараках, а вы богато живете. У вас на территории два дома». Місцеві пояснювали, що ось тут вони живуть, а там кури, корови. Для них це було незрозуміло. Вони думали, що це велике місто, тут асфальт. При тому, що ми завжди скаржилися на якість асфальту. Для них це було щось нове», – додав керівник поліції.
За його словами, стабілізувавши ситуацію в районі, правоохоронці тісно працювали з СБУ на виявлення колаборантів, на виявлення даного роду елементів. Потім закінчували роботу з мародерами. Правоохоронці почали робити свої прямі функційні обов’язки – допомагати людям, реагувати на заяви про скоєння злочинів, розкриваємо злочини.
Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини«І тренуємося, щоб не допустити 24 лютого 2022 року. І в очікуванні», – додав Цилюрик.