На Херсонщині “керівниками” призначають колишніх офіціанток та викидайл: аудіоперехоплення СБУ

“Керівниками” на тимчасово окупованій Росією Херсонщині загарбники призначають колишніх офіціанток та викидайл. Вони вже збираються втікати до окупованого Криму, адже розуміють, що у Херсонській області вже розпочалася гуманітарна катастрофа.

Люди не мають засобів для існування, а через відсутність найнеобхідніших медикаментів – вже помирають. Про це свідчать розмови між колаборантами, перехоплення однієї з них опублікували у Службі безпеки України, – пише Оbozrevatel.Судячи з розмови між двома “керівниками”, що пішли на службу до окупантів, регіон повним ходом несеться до гуманітарної катастрофи.

“Питання з паливом не вирішуються – ж*па. Питання з ліками не вирішуються – ж*па, із зарплатами і пенсіями не вирішуються – ж*па. Люди помирають, без медикаментів. Вже починають потихеньку росіян ненавидіти”, – каже один з “чиновників” своїй “колезі”.

Та підтримує його оцінку і зазначає, що незначну кількість пального та медикаментів, які завозяться з окупованого Криму, рашисти перепродують місцевим утридорога. До того ж, “вот уже седьмой день нет гуманитарки”.

Обидва колаборанти збираються втікати з регіону, нищити який вони завзято допомагали ворогу.

“Якщо нічого не зміниться, у червні треба тікати… Ми з Каринкою на все літо їдемо до Криму. Десь вона офіціанткою, я десь там барменом, офіціантом, чи викидайлом, як я раніше був”, – каже колаборант.

Однак у СБУ нагадують усім зрадникам, що Крим – це також Україна. Він неодмінно повернеться додому. А усі колаборанти будуть відповідати за скоєне перед судом і перед українським народом.

 

Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини