Найдивніші колекції світу, які можуть вас здивувати

У дитинстві багато хто з нас полюбляв збирати листівки, наліпки та інші дрібнички. Але є люди, які присвятили багато років колекціонуванню. Про найдивніші ідеї для зібрання – читайте в нашому матеріалі.

Про найдивніші колекції людей, розповідає редакція 24 каналу.

Колекція шерсті з пупка

Комусь не подобається, як виглядають пупки зі згустками шерсті, для когось це огидно, а для Беркера Грехема це поповнення колекції. Починаючи з 1984 року чоловік після чистки пупка бруд звідки кидав у банки з биркою.



За словами колекціонера, йому стало цікаво, скільки зваляних ворсинок шерсті забивається в тіло людини за все життя і чи можливо буде ними набити маленький матрац.

шерсть з пупка

Колекція “чухалок” для спини

Напевно в кожного було, що залоскоталась спина, а дотягнутися туди важко. Напевно, в Гедеона Уейса траплялося таке часто, тому чоловік зібрав найбільшу у світі колекцію “палок-чухалок”. Гедеон навіть створив віртуальний музей, у якому зібрані 236 найрізноманітніших засобів для чухання спини.

На сайті в кожного експонату є опис де вказано: країну походження, хто подарував, матеріал і дату, коли виріб потрапив у список.

Ручки з 146 країн

Анжеліка Унверхау з німецького містечка Дінслакен зібрала 220 тисяч різних ручок із понад 146 країн. Це було її захопленням ще в дитинстві, однак серйозно до цієї справи взялася вже у 1990 році.

Жінка також заснувала власний клуб колекціонерів кулькових ручок. Його члени збираються два рази на рік, щоб обмінятися найцікавішими зразками своїх колекцій.

Колекція підгорілої їжі

Підгоріла піца, перепечені кекси, молоко та кава, які збігли – далеко не весь список експонатів музею заснованого Доборою Хенсон Конант. Одного разу дівчина заговорилась по телефону, а коли повернулась до плити і побачила те, що залишилось від сидру, вирішила заснувати “Музей підгорілої їжі”. Там експонуються найбільш естетичні приклади неуважності кухарів.

Добора також дала пораду щодо устрою кухні всім, хто їх оснащує: “Ніколи не економте на вогнегасниках і протипожежній сигналізації”.

Гумові качечки

Шарлотта Лі зі Сієтла, штат Вашингтон, має дуже велику колекцію гумових качечок для ванни. У 2011 році їх було вже понад 5,6 тисячі! Лі стала рекордсменкою Гіннеса завдяки своєму захопленню.

Свою колекцію вона почала збирати з 1996 року.

Вулики шершнів

Террі Проут зі штату Оклахома колекціонує пусті вулики шершнів. Він купував їх через інтернет-аукціон сайту Ebay. У 2016 році в його колекції було приблизно 100 вуликів, які мали різні розміри.

Найбільший – 44 дюйма (понад 1 метра). Проут його придбав за 175 доларів.

Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини