Нардеп Поляков готувався стати мером Чернігова

Антон Поляков вів переговори з висунення своєї кандидатури в мери Чернігова на найближчих виборах.

Антон Поляков збирався надовго залишитися у великій політиці / Колаж "Сьогодні"

У 33-річного померлого за загадкових обставин народного депутата Антона Полякова були великі плани на своє політичне майбутнє. Він збирався бути одним з лідерів нової політичної партії і мав мерські амбіції, – пише Сьогодні.Про це він заявив рік тому в інтерв’ю регіональному телеканалу “UA: ЧЕРНІГІВ”.

Під час інтерв’ю в 2020 році Антон заявив, що на 99% був упевнений – він буде претендувати на посаду міського голови Чернігова. Але кандидатом від якої партії піде, тоді ще не вирішив, оскільки мав кілька пропозицій від різних політичних сил.

На даному етапі тривають переговори з двома партіями. Першу назвати можу. Вона відноситься до моєї депутатської групи. Були пропозиції і щодо розвитку цієї політичної сили на Чернігівщині. Це – партія “За майбутнє“, – заявив тоді молодий політик.

Нова партія

Серед інших планів на своє політичне майбутнє Антон Поляков розглядав можливість вступити в майбутню партію колеги Євгена Шевченка.

Ми з Антоном дружили. Ми сиділи поряд, коли Антон ще був у нашій фракції. Ми з Антоном постійно спілкувалися… Це для мене особиста втрата. Я бачив Антона Полякова у своїй майбутній політичній силі – він навіть був у шорт-листі цьому. Ми з ним про це говорили багато“, – заявив Євген Шевченко в ефірі ток-шоу “Велика п’ятниця” на телеканалі “Україна 24”.