«Наукова спільнота стала сильнішою»: Кива на захисті ходив у тyaлет з поліцією (відео)

Народний депутат від “Опозиційної платформи – За життя” Ілля Кива 26 квітня захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю “механізми державного управління”.

Члени комісії проголосували одностайно: 13 – за. Проти не проголосував ніхто, повідомляє hromadske.

Як зазначає hromadske, невідомі не пропускали журналістів до зали, де Кива захищав дисертацію. Їх впустили після приїзду поліції.

Сам нардеп назвав чоловіків, які блокували вхід, “студентами або аспірантами”. Вони ж супроводжували Киву в туалет, не підпускаючи до нього журналістів, повідомила “Українська правда”.

На відео, яке видання опублікувало у Facebook, Кива подякував за увагу ЗМІ до його захисту.

“Я і не сподівався, що викликаю стільки уваги у суспільства і в наших ЗМІ. Сьогодні наукова спільнота стала сильнішою”, – заявив він.

Тема дисертації Киви – “Механізми впливу громадянського суспільства на державне регулювання правоохоронної діяльності (на прикладі країн ЄС та України)”.

Під час захисту Киву попросили пояснити поняття “демократичний євроінтегрований державний управлінський апарат”, яке він згадує у своїй дисертації. У відповідь Кива сказав: “Дякую за запитання. Зрозумів його повністю. Хочу сказати, що відповідь ми дамо в наступній науковій роботі”. Відео у Facebook оприлюднила журналістка Мар’яна П’єцух.