«Не бійтеся, завтра ці зелені виродки будуть на смітнику історії» – Кіпіані про інцидент з vip-палатами

Журналіст Вахтанг Кіпіані вважає, що українці – всі рівні і мають однакове право на медичне обслуговування. А головні лікарі, на його думку, не повинні слухати незаконні накази центрального керівництва з приводу покращених умов для представників влади, – пише Кіпіані.

“Знову ж таки – дуже проста історія. Чиновниця вимагає від 17 лікарень виділити місця під палати для слуг народу всіх кольорів. Пояснення про злочинців – брехня.

Прочитайте документи – там іде мова про найкращих фахівців, які мають обслуговувати пацієнтів, це точно не про ув’язнених така турбота.Якщо головні лікарі скажуть ні незаконним вимогам, бо громадяни ж у нас рівні перед законом і коронавірусом, і не будуть виконувати цинічну вимогу ексклюзивного супроводження сановників і членів їхніх родин – що з ними станеться? Їх розстріляють, позбавлять дипломів? Ні. Отже, не бійтеся. Бо завтра ці зелені виродки будуть на смітнику історії.”

Знову ж таки – дуже проста історія. Чиновниця вимагає від 17 лікарень виділити місця під палати для слуг народу всіх…

Gepostet von Вахтанг Кіпіані am Mittwoch, 25. März 2020

Редакція може не поділяти тексти та(або) погляди авторів і не несе відповідальність за їхні матеріали. Також редакція не несе відповідальності за коментарі, які розміщені в соціальних мережах під інформаційними матеріалами редакції.