“Немає де правди діти… Вчора президент України пригрозив подати до суду на 1+1” – Олександр Ткаченко

Сьогодні генеральний директор 1+1 медіа Олександр Ткаченко зізнався, що президент України Петро Порошенко пригрозив подати до суду на 1+1:

“Немає де правди діти…

Вчора президент України пригрозив подати до суду на 1+1. З»ясувалося згодом, що мова не йде про розслідування ТСН-тижня, щодо торгівлі Ленкузні з Росією, что Грошей- щодо так званої «мережі» президента на виборах в Києві та області, чи нових фактів оборудок з оборонкою….

Найбільше обурило, як стало зрозуміло багаточисленних істерик його оточення та крику самого гаранту один пасаж з публіцистичної програми «Українські сеснсаціі» щодо репліки старого знайомого пана Порошенка – Ренато Усатого, який зараз ховається десь в Європі, щодо документів молдовської прокуратури про начеб то причетність українського президента до організації злочинних угруповання та навіть версії(!) щодо вбивства рідного брата. Розуміючи, що теза такого свідка є дуже контроверсійною, ми зверталися до АП щодо коментарів. Втім їх не отримали, хоча і досі чекаємо.

Натомість, у цій програмі було зібрано чимало інших фактів щодо яких ми не почули жодних спростувань, фактів, які були і раніше оприлюднені в українських і західних ЗМІ: щодо спільного бізнесу діючого гаранта з панами Медведчуком та Ахметовим, про який так багато говорять, чи корупції в оборонці, підкупу виборців та наведені в програмі свідчення колишньої «довіреної особи» Порошенка з підкупу депутатів -Олександра Онищенка. Щодо цього – жодних заперечень?

Якщо неприємно на це дивитись – що ж поробиш – це теж результат п»ятирічноі роботи президента. Разом з Томосом та безвізом. «Немає, де правди діти…»

На моїй пам»яті. Починаючи з 91-го року, такої безпринципної та нещадної передвиборчої президентської кампанії, з боку діючої влади, ще не було. Так, був адмінресурс, підкуп, затискали медіа, грали на протистоянні з комуністами, але ніколи не будо цього вкупі з цинічним використанням символів державності заради свого особистого збагачення. Мабуть, не варто згадувати, що у власному оці колоди не побачити – це я щодо «стандартів» Прямого та 5-го та інших дружніх президенту каналів.
Нам не звикати до нападок, як за часів Януковича, так і за каденції Порошенка. Варто лишень згадати числені запрошення нас «на танці» щодо видачі ліцензій каналам, термінового відключення аналогу… тепер погроза судом. Вистояли в 2013-2014-осу, вистоїмо і зараз.

І на додаток. Якось за цим галасом відійшло на задній план розслідування ТСН- тижня, яке тривало кілька місяців і починалося з фактів зловживань коштом Київської громади, втім несподівано вийшло на торгівлю у 2017-ому тоді ще президентсько Ленкузнею з Росією. Щоб було на ще щось відреагувати в АП, тут розміщую посилання на цей матеріал. Відповіді чекаємо також. Змістовної.”Джерело: Amazing Ukraine 

Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини