Netflix зніме перший фільм в Україні: який голлівудський актор візьме участь у зйомках

Стрімінгова платформа Netflix розпочала зйомки нового проєкту. Вперше фільм зніматимуть в Україні, а до столиці зможуть приїхати голлівудські актори Жан-Клод Ван Дам і Албан Іванов.

Про це на телеграм-каналі розповів міністр культури Олександр Ткаченко. Представник уряду зустрівся зі знімальною командою проєкту та поділився першими деталями стрічки Netflix, передає Lifestyle 24.

Комедійний бойовик вийде у прокат із назвою The Last Mercenary (“Останній найманець”). Фільм розкаже глядачам про політичні інтриги на державному рівні та курйози, які стаються у гонитві за владою. Наразі відомо, що у проєкті візьмуть участь актор Жан-Клод Ван Дам і французький комік Албан Іванов. Зірка Голлівуду зіграє колишнього агента спецслужб, який змушений приїхати до Франції, оскільки його сина звинувачують у торгівлі зброєю та наркотиками.“Це надзвичайно захопливий проєкт, який дозволяє мені попрацювати у новому жанрі. Я завжди був фанатом Жана-Поля Бельмондо і сподіваюся по-своєму сприймати такі бойовики. Сценарій поєднує всі ці елементи дуже вдало: прекрасна історія з емоціями, великою кількістю екшну та гумору”,– поділився Жан-Клод Ван Дам.

Екранізує історію режисер Девід Шарон. У The Last Mercenary знімуться такі актори:

  • Жан-Клод Ван Дам
  • Албан Іванов
  • Асса Сілла
  • Самір Декацца

Частину стрічки відзнімуть у Києві. Окрім цього, ще один майданчик розгорнуть у Франції, де відбуватимуться головні події фільму Netflix. За словами Олександра Ткаченка, зйомки вже розпочались і триватимуть до осені.

Жан-Клод Ван Дамм в Україні

“Ну що, тепер в українців є ще більше приводів оформити підписку на сервіс. Цікаво ж подивитися, як Україна перетвориться на Францію. А ми разом з Жаном-Клодом тримаємо кулаки, щоб динаміка міжнародних зйомок у нас тільки зростала. Готові зустрічати зарубіжних кінопродюсерів!” – зазначив Олександр Ткаченко.