«Невже воскресла?»: прессекретар президента-втікача спростував новину про смерть Людмили Янукович

Інформація про смерть дружини екс-президента України Віктора Януковича, Людмили, виявилась фейком.

Про це написав на своїй сторінці у Facebook прессекретар Віктора Януковича, Юрій Кірасір, – пише Вголос.

«Інформація про смерть Людмили Янукович – брехня. Інформація, що поширюється окремими безвідповідальними персонами, про смерть Людмили Олександрівни Янукович не більше, ніж найчорніший піар. Про сім’ю Януковичів якої брехні лише не писали. Але подібне переходить усі людські межі. У свою чергу бажаємо Людмилі Олександрівні та всім міцного здоров’я», — спростував Кірасір.Про смерть Людмили Янукович повідомив на своєму Telegram-каналі політтехнолог і блогер Володимир Петров 23 січня ввечері. Згодом, чутки про ймовірну смерть дружини президента-втікача підхопили українські медіа.

Попри недостовірність інформації, запит  «людмила янукович померла» у пошуковому сервісі Google став одним з найпопулярніших 23 січня.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в останні роки Людмила Янукович мешкала в окупованому Росією Криму.

Після розриву з чоловіком Людмилі Янукович дістався сімейний особняк у Великій Ялті, який в оточенні експрезидента називали «чайним будиночком». Під цією скромною назвою ховається маєток площею 1,2 гектара з власним гальковим пляжем у курортному селищі Відрадне. Цей населений пункт розташований на самому березі моря між селищами Масандра, Нікіта і власне Ялтою.

Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини